State of Decay 2 (PC DIGITAL)
DIGITAL

989
Nákupem získáte 39 kreditů
 • 989 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: Direct DownloadDirect Download Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Survival, Open-world, Krvavé, Zombie
 • Postavíte strážní věž, nebo osázíte zahradu? Ošetřovnu nebo dílnu? Jak se rozhodnete uchránit malý kousek civilizace před chaotickou apokalypsou?
  Americké maloměsto, rok od dnešního dne. Mrtví povstali a civilizace padla! Živé mrtvé nedokáže zastavit ani armáda, a lidstvu tak nyní hrozí vyhynutí.
  Vaším úkolem je shromáždit všechny, kteří přežili, a vybudovat společenství, vytvořit váš trvalý odkaz a změnit význam slova přežít. Vaše základna ve hře State of Decay 2 neslouží posledním lidem jen jako noclehárna. Je to vaše útočiště, které poskytuje ochranu před hladovými mrtvolami číhajícími za opevněním. Je to vaše velitelské stanoviště, kde plánujete ty nejlepší strategie zabíjení zombií. A především je to ukázka vašich osobních dlouhodobých strategií přežití, protože ji upravujete pomocí svých nejlepších možností a vylepšení.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • Pepas

   Je strašně nefér, že na PC hráče se sere, nejsou žádné speciální edice. Já bych si třeba taky rád koupil speciální edici Resident Evil 2 ve které je např. postavička. Ale nemám Xbox ani PS4 a rozhodně si nemíním koupit jedno z těchto zařízení. Tím pádem to pro mě nemá cenu koukat na nějaké speciální edice když na PC ani nejsou. Proto bych chtěl aby i PC hráči měli možnost takových edicí.

  • chandler6

   neplánuje se zas nějaká krabicovka?

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí State of Decay 2 (PC DIGITAL)!