Stay Safe (PC DIGITAL)
DIGITAL

469
Nákupem získáte 18 kreditů
 • 469 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
 • Plošinovka potkává závodní hru
  Převezměte kontrolu nad superrychlou lodí a postavte se výzvám na krátkých tratích. Zvládněte ovládání, abyste překonali smrtící překážky, které vám neumožní ani kratičký odpočinek! Připravili jsme více než 30 různých typů zákeřných pastí, abychom se ujistili, že na každé úrovni budete čelit nové, „sladké“ výzvě!
  Poznejte pravdu o svých schopnostech
  Zvládněte 60 úrovní a pak... zkuste to znovu! Získejte zelené čepice a dokončete obtížné úkoly, abyste odemkli 15 super šílených ninja úrovní. Jistě, můžete to kdykoli vzdát ... pokud máte rádi jen to, co je snadné.
   
  Herní vlastnosti:
  Žebříčky a statistiky - můžete se rovnou pochlubit na TwitteruTime attack - komunita je připravena kdykoli zpochybnit vaše nejlepší skóre! Vedlejší cíle a těžké úrovně - můžete se předvést na opravdu obtížných tratíchMotivační doporučení - tato změní váš život navždy ;)Pocit naplnění - takový jako nikdy dříve!
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Stay Safe (PC DIGITAL)!