Steel Division: Normandy 44 Deluxe Edition (PC DIGITAL)
DIGITAL

1 499
Nákupem získáte 59 kreditů
 • 1 499 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro více hráčů, Online multiplayer
Štítky: Historické, 2. světová válka
 • Steel Divize: Normandy 44 Deluxe Edition obsahuje:

  Steel Division: Normandy 44 Digitální artbook: Detailní pohled na procesu vytváření grafiky a hra Steel Divize: Normandie 44. Tactical Guide: Digital Book vám umožní získat rychlost při zvládání terén a taktiku hry. Šest exkluzivní esa ve hře: historické postavy, které si můžete dát na bojišti: Ernst Barkmann (Německo, Panther tanku A) Joseph Priller (Německo, stíhací Bf109E) Dick Winters (US výsadkáři prapor) Wilfred Harris (Velká Británie, Sherman Firefly tank) Leo Major (Kanada scout-sniper) Kurt Knispel (Německo, Tank Tiger II) Oficiální bitva: Hlavní herní mapa a tipy na to, jak s nimi bojovat. Exkluzivní avatar a ikona na fórech Paradox Unikátní vyzváněcí tóny a zvuky v telefonu pro textové zprávy Tapety: Obrázky ze hry Steel Division, který můžete použít k výzdobě vašeho počítače. Překryvy streamování služby: Tematické překrytí pro hráče streamujących plošiny škubnutí nebo YouTube.

   

  Steel Divize: Normandy 44 je taktická real-time strategie (RTS), vyvinutý společností Eugen Systems studiu, autoři titulů, jako Wargame série a R.U.S.E. Tato nová hra umožní hráči, aby převzal velení podrobný, konzistentní s historickými skutečnostmi tanky, pěších jednotek a vozidel při vrcholu druhé světové války. Hráči si mohou podat otestovat své taktické schopnosti proti několika soupeřům v obrovských multiplayerových bitvách proti nepřátelům, nebo pouze jedinou-kampaň.

  Steel Divize: Normandy 44 umožňuje hráči převzít kontrolu nad legendárních divizí ze šesti různých zemí, jako je USA 101 Airborne Division, německé 21. tankové divize, nebo 3. divize Kanaďana během inwwazji v Normandii v roce 1944.

   

   

  Hlavní rysy:

  Dokázat více než 400 v souladu s historií jednotek: Bez ohledu na to, zda budete bojovat o kontrolu v intenzivní multiplayerových bitev až pro 20 hráčů hrát sám nebo společně se svými přáteli v pořadí zápasů, hráči budou muset koordinovat shromažďování věrné historie pěchoty, tanků, letadel a podpůrných vozidel odrazit útoky nepřátelských jednotek v této taktické real-time strategie. Realistické taktiky: Souboje jsou rozděleny do tří odlišných fází, ve kterých jsou různé jednotky odemknout v průběhu času, simuluje pohyb v reálném armády a přispívají k pestrosti neustále se měnícím válčiště. Dynamická fronta ukazuje pohyby konfliktu. Rozdrtit nepřátelskou palbu pěchoty, aby získal výhodu a přinutit ho k útěku, nebo prorazit Nejsvětější plánu dokonale. Skutečný životní prostředí: možnost využití nejnovější IRISZOOM motoru pohledy autorská práva studio Eugen, hráči mohou plynule přecházet z taktického pohledu vzduchu k aproximaci jeden celek, a uvidíme skutečné 400 modelů vozidel a pěších jednotek navržen s důrazem na detail a historickou přesnost. Mapy jsou založeny na autentických letecký průzkum fotografiích v Normandii v roce 1944, nutit jej používat skutečné taktiky a strategie pro jejich kontrolu. Přesáhne plánování, přelstít, Crush oheň: Od upravit rozmístění bojových skupin jednotek a manévru, vítězné bitvy vyžadují mazaný a strategii, a to nejen stejný palebnou. Každá jednotka bude trvale zvyšuje taktickou nevýhodu, a hráči budou muset bojovat, aby získali - a udržet - výhodu. Historicky konzistentní velení pěchoty, tanků a vozidel, rozmístění vojsk a v reálném čase bitvy s nepřítelem, hráči budou muset být chytrý a vynalézavý vyhrát. Každá jednotka se počítá v průběhu bitvy a samotným palebné síly nestačí k dosažení vítězství. Bez ohledu na to, zda sleduje celou bojiště shora, nebo následovat jeden tank, hráči budou muset adekvátně kontrolovat měnící se situaci na frontě, který bude provádět přepady a pokrok

   

   

  © 2017 All Rights Reserved

  Steel Division: Normandy 44

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Steel Division: Normandy 44 Deluxe Edition (PC DIGITAL)!