Stellaris: Ancient Relics Story Pack (PC) Klíč Steam
DIGITAL

209 
Nákupem získáte 8 kreditů
 • 209 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteam Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, On-line multiplayer
Štítky: Tahové, Grand Strategy
 • Starodávné relikvie: Sbírejte vzácné památky během svých dobrodružstvích jako odměny za řešení událostí ve hře nebo po dokončení vykopávek na vícestupňovém archeologickém stanovišti. Každá relikvie přináší významné výhody pro říši a pomáhá v mezihvězdných eskapádách. Kopněte do toho: Prašťte do různých záhadných a mimozemských světů díky novým archeologickým lokalitám, které jsou k dispozici vaší říši, využijte je k tomu, abyste získali nové vědomosti... nebo drancovali. Každé stanoviště začíná příběh s jednou až šesti kapitolami k prozkoumání. Sledujte příběh a objevte artefakty a památky, které mohou být požehnáním pro vaši říši. Ti, kteří tu byli před vámi: Seznamte se s vodítky týkajícími se dvou zaniklých civilizací prekurzorů, Baol a Zroni, dříve velké skupiny plantoidů, nejsilnějších známých psioniků. Hráči mohou prozkoumat domácí systémy, aby pochopili, kým byli a co je důležitější, poučit se z jejich smrtí. Světy relikvií: Světy relikvií jsou nyní mrtvé, plné pouštních zřícenin a spících tajemství. Hráči mohou vykopat zaručená archeologická místa na těchto světech a extrahovat silné relikvie a artefakty. Otázka artefaktů: Učit se z historie to je více než podobenství a starožitnosti, často může být klíčem k pochopení vašeho vlastního místa v galaxii. Pomocí archeologického výzkumu, objevte Minor Artifacts, nový druh spotřebního materiálu, který může pomoci posílit vaši říši.

  Ke spuštění vyžaduje základní verzi hry Stellaris (verze pro Steam).

  Stellaris: Ancient Relics Story Pack to je nový příběhový balíček pro kultovní strategickou hru Stellaris ze studia Paradox Development Studio.

  Objevte zříceniny dávných civilizací v Relic Worlds a pospojujte si příběh jejich vzestupu a pádu. Vykopejte opuštěná města a lodě, abyste odkryli pravdu, objevili mocné relikvie a využili je pro ambice své vlastní říše.

  Stellaris: Ancient Relics Story Pack obsahuje:

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Stellaris: Ancient Relics Story Pack (PC) Klíč Steam!