Stellaris: Distant Stars Story Pack (PC DIGITAL)
DIGITAL

209 
Nákupem získáte 8 kreditů
 • 209 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteam Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, On-line multiplayer
Štítky: Tahové, Grand Strategy
 • Ke spuštění vyžaduje základní verzi hry Stellaris (verze pro Steam).

   

  Distant Stars to je nový příběhový balíček, zaměřený na objevování, ve kterém hráči poznají další anomálie a příběhy, setkají se s novými bytostmi v neprobádaných hlubinách vesmíru. Tento balíček obsahuje také převapení, příjemná, která můžou pomoci stejně jako ta méně šťastná, která mohou ublížit ambiciózním průzkumníkům.

  Balíček Distant Stars obsahuje:

  ZA ZAVŘENÝMI DVEŘMI

  Objevte skryté stopy po starodávné síti bran vedoucích do neprobádaných galaxií. Otázka zní - mají tyto dveře zadržet něco venku nebo uchránit někoho uvnitř?

  VŠECHNY SENZORY SE ZBLÁZNILY

  Setkáte se s desítkami nových anomálií a událostí, které vaši neohrožení vědci pozorují a analyzují. Čeká na vás celá galaxie zázraků k objevení!

  NOVÉ NEPOZNANÉ SVĚTY

  Prozkoumávejte unikátní solární systémy, každý s vlastním příběhem. Získejte technologie, zdroje a bohaté světy ke kolonizování.

  VŽDY SE NAJDE VĚTŠÍ RYBA

  Potkejte se tváří v tvář s řadou jedinečných gigantických bytostí, které žijí vakuu vesmíru. Ale buďte opatrní, protože tato obrovitá stvoření mohou působit mírně nebo možná jen trochu záludněji, ale nenechte se zmást: tato legendární stvoření existovala dávno před vznikem vaší civilizace a udělají vše pro to, aby zde byla i dlouho po jejím zániku.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Stellaris: Distant Stars Story Pack (PC DIGITAL)!