Stellaris: Leviathan Story Pack (PC DIGITAL)
DIGITAL

209
Nákupem získáte 8 kreditů
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, On-line multiplayer
Štítky: Tahové, Grand Strategy
 • Ke spuštění vyžaduje základní verzi hry Stellaris na platformě Steam

  Vesmír je krásný, oblačný a nekonečný, ale také ukrývá spoustu tajemství, která nechce ukázat. Bohatá spojenectví, která jsou chráněna agresivními bytostmi, nepřátelské skupiny odporu a spící giganty všehosvěta – upadlá impéria, která můžou být probuzena ze svého spánku trvajícího několik staletí.

  V Stellaris: Leviathans bude Vesmír znovu plný dobrodružství a výzev, kdy Tvé nové a naivní impérium stane tváří v tvář novým hrozbám i oceněním.

  Vlastnosti rozšíření:

  Strážníci – velice silné vesmírné bytosti s tajemným původem a s neznámými motivacemi. Bojuj nebo je odkrývej, abys mohl odblokovat nové technologie a získat přístup k velkému bohatství. Enklávy – nezávislá stanoviště  obchodníků a umělců, která jsou vždy připravena obchodovat. Měň různé suroviny, kupuj informace o vesmíru a zadávej vytvoření velkých uměleckých děl pro své impérium. Válka na obloze – na které straně bude Tvé nově utvořené impérium, když se dvě dávná impéria rozhodnou obnovit své staré spory? Přidáš se k silnější straně konfliktu nebo rovnou zaútočíš na oba s heslem: když se dva perou, třetí se směje?

  © 2016 Paradox Interactive®. Trademarks belong to their respective owners. All rights reserved.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Stellaris: Leviathan Story Pack (PC DIGITAL)!