Street Fighter 30th Anniversary Collection (PC DIGITAL) + Ultra Street Fighter IV!
DIGITAL

999
Nákupem získáte 39 kreditů
 • 999 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Online multiplayer
Štítky: Arkáda, Bojové, Boxování
Hra také dostupná pro:  SWITCHPS4XONE
 • Pokud si předběžně zakoupíte Street Fighter 30th Anniversary Collection, získáte v den jejího vydání 29. května 2018 i hru Ultra Street Fighter IV v digitální verzi zdarma.

  Oslavte s výroční edicí Street Fighter 30th Anniversary Collection historický odkaz série Street Fighter. V kolosální kolekci dvanácti titulů Street Fighter se esence vyvážené arkádové zábavy vůbec poprvé dostává na konzole i PC. Ve čtyřech průkopnických titulech si můžete v online režimu Arcade připomenout legendární arkádové zážitky nebo se utkat s kamarády – SFII Hyper Fighting, Super SFII Turbo, SF Alpha 3 a SFIII: Third Strike!

  Oslava pokračuje v muzeu, kde mohou fanoušci i zájemci o historii na časové ose sledovat, jak se Street Fighter měnil v průběhu 30 let. Dozvíte se něco nového o hrdinech série Street Fighter, v prohlížeči postav najdete jejich hlavní animace a v zákulisí se seznámíte s designovými materiály, z nichž se zrodila herní série, která světu dala celé generace bojovníků!

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Street Fighter 30th Anniversary Collection (PC DIGITAL) + Ultra Street Fighter IV!!