Street Fighter X Tekken
X360

(1x)
999
Nákupem získáte 10 kreditů
Doporučený věk: Od 12 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Boxování
 • Street Fighter X Tekken je svižnou bojovou akcí, která si bere Vaše oblíbené bojovníky z obou her, jak Street Fightera tak i Tekkena a to vůbec poprvé v historii. Tvůrci si nachystali vylepšení, která obohatí hru a souboje o značnou dávku efektů a adrenalinu zároveň. Připravte se na drsný boj dvou světů, kde jen vy dokážete určit pravidla a kde jen vy určíte vítěze. Který svět je lepší? Tekken nebo Street Fighter? Boj začíná!!
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • RiderPaul

   Tato hra je přesným případem, jak by hra na Xbox360 neměla vypadat. Opravdu strašné, už ji jen opět prodat. Zbytečně vyhozených 1400,- Kč. Tekken 6 je prostě jiná liga :)

  • [Crash]

   Doufejme že se hra zadařila...

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Tahle mlátička se opravdu povedla.Tahle hra se dá krásně ovládat,moc hráčů můžete vybírat a zábavou se kochat.Je to opravdu moc zábavné a perfektně provedené.Tvůrcům klobouk dolů,jedna z nejlepších mlátiček stylu spíše StreetFighter jak Tekken,ale nechybí tomu skoro nic.S tímhle máte o zábavu POSTARANÉ :-)