Sudden Strike 4 - Africa: Desert War (PC DIGITAL)
DIGITAL

141
Nákupem získáte 5 kreditů
 • 1 299 Kč Skladem
 • 141 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, DLC
Štítky: Real-time strategie, Světová válka, Taktické
Hra také dostupná pro:  PCPS4
 • Tento obsah ke hraní vyžaduje vlastnictví základní hry Sudden Strike 4 ve službě Steam.

  Na základě událostí kampaně západní pouště během 2. světové války se rozšíření Sudden Strike 4: Afrika – Desert War, soustřeďuje na některé z nejznámějších pouštních bitev v severní Africe.

  Vyberte si z pěti nových vysoce vyznamenaných generálů, jako jsou například Erwin Rommel nebo Sir Richard OConnor. Veďte své síly v misi, aby napadly Libyi, Tunisko a Egypt, aby rozdrtily nepřipravené americké síly v bitvě u Kasserinského průsmyku nebo aby převzaly velení spojenců a znovu prožily bitvu, která obrátila průběh kampaně v západní poušti – Bitva u El Alamein. Bojujte v nepoddajném a tvrdém pouštním prostředí s písečnými bouřemi a otestujte své taktické dovednosti.

  Sudden Strike 4: Afrika – Desert War představuje dvě nové mini kampaně se šesti novými samostatnými misemi založenými na událostech severoafrické kampaně během druhé světové války.


  V kampani Axis zahájíte italský zásah do Egypta, abyste ovládli město Sidi Barrani, obléhali město Tobruk a převzali jeho přístav, stejně jako prolomili Kasserinský průsmyk v Tunisku. V rámci spojenecké kampaně se zúčastníte operace Compass a znovu se setkáte s vesnicí Sidi Barrani, prožijete rozhodující moment kampaně v západní poušti – druhou bitvu u El Alamein a prolomíte německou obrannou linii v bitvě u Marethu.


  Můžete si vybrat pět nových velitelů doktríny: na straně osy vybírejte z vysoce vyznamenaného německého generála Erwina Rommela a dalších tří italských velitelů, jako je například renomovaný terénní maršál Giovanni Messe. Na straně spojenců nyní můžete vybrat legendárního sira Richarda OConnora. Sudden Strike 4: Afrika – Desert War představuje 30 a více nových vozidel, včetně všech nových lékařských vozů, Marder II Tank Destroyer, britský biskup SPG, stejně jako italská Semovente da 105/25 Assault Gun.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Sudden Strike 4 - Africa: Desert War (PC DIGITAL)!