Super Mario Maker for Nintendo 3DS
3DS

399
Nákupem získáte 8 kreditů
Doporučený věk: Pro všechny
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Budovatelské
 • V online režimu můžete také hrát úrovně vytvořené ve Wii U verzi hry. Nebudete sice moct vyhledávat skrze ID jednotlivých úrovní, ale budete si moct užít mód 100 Mario Challenge a doporučené úrovně. Ačkoliv tedy nebudou dostupné všechny úrovně vytvořené ve Wii U verzi hry, o ohromnou zásobu vynikajícího komunitního obsahu nouze rozhodně nebude!
  Stejně jako ve velkém bratříčkovi na Wii U vás Super Mario Maker naučí volně vytvářet své vlastní Super Mario úrovně. Není třeba mít z kariéry level designera strach. Mashiko a Yamamura vás provedou sadou interaktivních tutoriálů, které vám pomohou získat potřebné sebevědomí!  POŘÁDNÁ VÝZVA
  Hned ze začátku na vás čeká 100 speciálně vybudovaných úrovní od Nintenda, které obsahují extra výzvy, jako je sesbírat všechny mince nebo porazit všechny protivníky před tím, než dosáhnete cíle. Plněním těchto extra výzev získáte medaile.

  Super Mario Maker for Nintendo 3DS

  VYTVOŘTE SKUPINKU AUTORŮ
  Zatímco Wii U verze hry byla o vytváření ohromné globální komunity, Super Mario Maker for Nintendo 3DS je o vytváření malých skupin s přáteli z vašeho okolí. Namísto sdílení úrovní online jsou totiž místní výtvory sdílené lokálně a skrze StreetPass.

  Super Mario Maker for Nintendo 3DS

  VYTVÁŘEJTE A SDÍLEJTE
  Můžete sdílet i nekompletní úrovně a spojit se tak s ostatními hráči na jejich dokončení. Tyto úrovně budou označeny speciální ikonkou ukazující vaši spolupráci.

  HRAJTE I WII U ÚROVNĚ
  V online režimu můžete také hrát úrovně vytvořené ve Wii U verzi hry. Nebudete sice moct vyhledávat skrze ID jednotlivých úrovní, ale budete si moct užít mód 100 Mario Challenge a doporučené úrovně. Ačkoliv tedy nebudou dostupné všechny úrovně vytvořené ve Wii U verzi hry, o ohromnou zásobu vynikajícího komunitního obsahu nouze rozhodně nebude!
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (2)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Rozdíl moc není. Většina je samozřejmě spojena s nižším výkonem. Jinak 3DS verze nepodporuje Amiibo postavičky a úrovně nelze sdílet přes internet (pouze přes lokální spojení).

  • Leatherface

   Kromě grafiky (samozřejmě) je ta verze o něco ochuzená oproti WII-U?

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 7/10

Zábavná hříčka, která bohužel nevydrží díky malému množství předmětů pro editor. Hra benefituje z propracované ergonomie skládání levelů a samotné hratelnosti, bohužel její potenciál je značně limitovaný. Přesto doporučení hodná pro všechny věkové kategorie.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Super Mario Maker for Nintendo 3DS!