Super Mario Odyssey
SWITCH

(1x)
1 099 1 399 Kč

Sleva platí do 29. 5. 2022 nebo vyprodání

Nákupem získáte 11 kreditů
Doporučený věk: Od 12 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: 3D plošinovka, Hopsačka
Kód produktu: 25711
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 390 Kč

nebo

 490 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách (kromě Loun)
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.
 • První sandbox hra s Mariem v hlavní roli po patnácti letech. Mario vyskočí z Mushroom Kingdom a vydá se na cestu plnou nových míst a zážitků jako je kupříkladu plavení se mezi světy na palubě vzducholodi nebo možnost házet svou čapku.

  NOVÉ KOSTÝMY
  Prozkoumejte obrovský svět plný tajemství a překvapení. Samozřejmostí jsou nové kostýmy pro Maria, přičemž každý se hodí do trochu jiného prostředí, jichž hra nabízí mnoho. Další obsah pak odemykají Amiibo figurky, ať už vydané či plánované přímo k této hře.

  Super Mario Odyssey

  KOUZELNÁ ČAPKA
  Asi nejvíc ikonickou změnou je kouzelná čapka jménem Cappy, která se stala v novém Mariovo dobrodružství jeho věrným parťákem. Cappyho můžete házet, skákat na něj a hlavně se převtělit do různých objektů či nepřátel a ovládat je.

  nintendo switch

  RŮZNORODÉ LOKACE
  Ve hře Mario cestuje po různých světech a navštěvuje tak předtím nikdy neviděné lokace, namátkou jmenujme New Donk City plné mrakodrapů, v němž můžete narazit na své přátelé, ale i protivníky. A jak to u Maria bývá zvykem, hlavním úkolem je zachránit princeznu Peach, kterou unesl zlý Bowser, který má v plánu se s princeznou oženit.

  mario
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (3)

  • unholyu

   Krasna cena xzone boduje

  • Yuuki

   Bohužel. Je to odznáček se zápisníkem.

  • Drzacek

   Bude k předobjednávce čepice jako v UK Nintendo Storu?

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 9/10

Mario na doma i na cesty, pro vlky samotáře i dvojice. Ať už ho budete hrát kdekoliv a s kýmkoliv, o velkou porci zábavy máte postaráno. Škoda jen, že nepředstavuje větší výzvu pro zkušenější hráče, hned by bylo na světě zas o něco líp.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Klasická Mário hra s pár zajímavými prvky navíc

Sledujte nás na instagramu