Super Pack 2 - Wiggles + Darkened Skye
PC

0
Nákupem získáte 1 kredit
Lokalizace: Český dabing
 • Wiggles
  Představte si jednoho všemocného boha Odina, kterému se ztratil jeho nejmilejší hlídací pes, přidejte k tomu hrst trollů a trpaslíků, tuny muchomůrek, kilometry chodeb, 3D grafiku, skvělý humor, spousty možných i nemožných stvoření a potvůrek a celé to zasaďte do hávu real-time strategie...a máte WIGGLES. Skvělou zábavnou hru, u které se hodiny a hodiny budete smát, ale se i pořádně zapotíte při plnění vám zadaných úkolů. Hra je kompletně v češtině (text, grafika, dabing, manuál) a jako dárek obsahuje CD se soundtrackem, ikonami, pozadími na plochu a dalšími věcmi kolem této hry.

  Darkened Skye
  Darkened Skye je 3rd-person akční adventura od společnosti Simon & Schuster Interactive určená všem milovníkům fantasy příběhů a kouzlení. Hlavní hrdinka hry, zrzavá krasavice Skye z Lynlory, vás zavede do kouzelného světa plného dobrodružství a magie. Její matka, údajná kočovná obchodnice, jí zanechala tajemný amulet. Děj začíná nálezem oranžového předmětu s vyrytým bílým S, ne náhodou připomínající Skittles. Od této chvíle není jejím úkolem nic menšího než záchrana světa. Tato hra nezklame nikoho, kdo má rád akční adventury, kouzla a magii. Podmanivou atmosféru skvěle doplňuje kompletní profesionální české provedení včetně dabingu a dokonalá zvuková stránka. Hra je kompletně v českém jazyce.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Super Pack 2 - Wiggles + Darkened Skye!