Super Pack 5 - Pro Soccer Cup 2002 + Next Generation Tennis
PC

0
Nákupem získáte 1 kredit
Lokalizace: Český dabing
 • Pro Soccer Cup 2002
  Mistrovství světa ve fotbale se blíží a s ním přichází na český trh titul Pro Soccer Cup 2002 - Mistrovství světa ve fotbale. Jde o sportovní simulační hru, založenou na systému mistrovství světa ve fotbale, které organizuje FIFA. 32 národů z 5 kontinentů zde usiluje o nejprestižnější fotbalový titul na světě. Je známo, že fotbal není jenom pouhé běhání za míčem, ale týmová hra, která se hraje hlavou. K úspěchu je zapotřebí zvládat všechny fáze od obrany, přes střed pole až po útok. Tak je tomu i u Pro Soccer Cup 2002 - Mistrovství světa ve fotbale. Reálnou atmosféru turnaje dokreslují speciální efekty. Pro Soccer Cup 2002 - Mistrovství světa ve fotbale plně koresponduje s Mistrovstvím světa ve fotbale 2002 - reálná data počátku i konce, týmy i ostatní detaily. Na českém trhu je titul Pro Soccer Cup 2002 - Mistrovství světa ve fotbale k dostání v kompletní české verzi.

  Next Generation Tenis
  Vylepšená verze sportovní simulační hry určená nejen pro milovníky tenisu. Hra je dokonalá po všech stránkách: nabízí nejen efektní 3D grafiku, věrně zobrazující světoznámé dvorce Roland Garros a US Open, ale také reálnou atmosféru zápasu doplněnou zvukovými efekty (od žádosti z empajru o ticho, přes projevy publika, až po zvonění mobilních telefonů). Díky tomu máte pocit, že hrajete tenisový turnaj a zároveň ho sledujete v přímém přenosu v televizi. Pro zvýšení reálnosti hry doplnil tým specialistů ze společností Carapace a Spark profesionální trenér Alain Solves, který dal hráčům osobní hrací styl a taktiku. Na českém trhu je NGT - Roland Garros 2002 k dostánív komletní české verzi.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Super Pack 5 - Pro Soccer Cup 2002 + Next Generation Tennis!