Super Street The Game (PC DIGITAL)
DIGITAL

769 
Nákupem získáte 30 kreditů
 • 769 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteam Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, On-line multiplayer
Štítky: Boxování
 • POULIČNÍ ZÁVODY V SRDCI
  Super Street: The Game je oficiální arkádová závodní hra pro Super StreetTM, světovou jedničku v automobilovém tuningu. Začínáte od nuly s hromadou šrotu, během pokroku sbíráte hromadu náhradních dílů reálných značek a postavíte si ultimátní závodní auto.
  Zažijte vzrušující akcí nabitou arkádovku, ve které neustále posouváte limity vašeho auta. Vylaďte svého pouličního závodníka pomocí autentických automobilových dílů a vypusťte ho do ulic, aby zanechal po sobě stopy velkolepé a detailní destrukce. Super Street: The Game představuje pouliční závody v celé své kráse.
  FUNKCE:
  První oficiální hra Super Street! Staré klasické arkádové pouliční závodění Testováno a laděno profesionálními tunery a hráči pro nejzábavnější hrátky s automobily na trhu! Od šrotu až po superauto Spektakulární ničení: cítíte nebezpečí závodění a uvidíte skutečná zranění Rozsáhlé a autentické přizpůsobení: tuny značkových náhradních dílů pro automobily Kampaň pro jednoho hráče, která obsahuje více než 60 misí rozdělených do 5 atmosférických prostředí a 8 rozdílných herních režimů Zrušte konkurenci v režimu online pro až 4 hráče. Rozdělená obrazovka je zpět! Zahrajte si společně v lokálním multiplayeru se 2 hráči!
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Super Street The Game (PC DIGITAL)!