Surviving Mars - First Colony Edition (PC DIGITAL)
DIGITAL

1 396
Nákupem získáte 55 kreditů
 • 1 396 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Sci-Fi, Budovatelské
Hra také dostupná pro:  PS4XONE
 • First Colony Edition obsahuje Season Pass, který v měsících po vydání hry přidá 2 plná rozšíření a 2 herní balíčky. Navíc nabízí tento exkluzivní obsah, díky kterému ambiciózní kolonisté získají mnoho dalších možností a způsobů, jakými si mohou vylepšit svá obydlí a kupole hned po premiéře hry:

  Metropolis Set: Jak by se vám líbilo chromování na vaší kupoli? Můžete si vylepšit vzhled vašich budov díky novým lesklým skinům. Rozhlasová stanice: Další rozhlasová stanice ve hře, s novou hudbou a dialogy, exkluzivně pro verzi Deluxe. Nové styly pro budovy: Tři alternativní skiny pro liská obydlí vám umožní o další různorodost vaších kolonií. Artbook: Více než 50 stránkový artbook, který detailně představí přípravu hry Surviving Mars. Ikonky pro forum Paradoxu Tapety: Krásné artworky ozdobí vaši plochu na počítači.


  Kolonizujte Mars a objevte jeho tajemství... s minimálními ztrátami.

  Vítej doma! Nastal čas vznést svůj nárok na rudou planetu a postavit první fungující lidské kolonie na Marsu! Stačí vám k tomu zásoby, kyslík, desetiletí tréninku, zkušenosti s písečnými bouřemi a chuť objevovat účel těch podivných černých kostek, které se tam najednou objevily. Stačí trocha úprav a bude z toho úžasné místo!

  Surviving Mars je simulátorem stavění města ve sci-fi prostředí, kolonizace Marsu a přežití. Vyberte si vhodnou kosmickou agenturu, která vám zajistí zdroje a finanční podporu před určením umístění vaší kolonie. Vybudujte kupole a infrastrukturu, prozkoumejte nové možnosti a využijte drony k odemknutí pokročilých způsobů, jak utvářet a rozšiřovat své osídlení. Pěstujte vlastní jídlo, těžte minerály nebo jen relaxujte v baru po náročném pracovním dni. Nejdůležitější ovšem bude udržení vašich kolonistů naživu. Nebude to snadný úkol na této podivné nové planetě.

  Čeká na vás spousta výzev. Uskutečněte svou strategii, zvětšete šance na přežití kolonie a zároveň odhalte tajemství tohoto cizího světa. Jste připraveni? Mars na vás čeká.

                                                                                                                                              

  Hlavní vlastnosti:

  Budování udržitelné vesmírné kolonie:

  Stavění na planetě, která není vhodná pro lidský život, je výzvou, která vás nutí k vybudování inteligentní, funkční kolonie. Špatné plánování není o dopravní zácpě, tady jde o přežití kolonistů. Opravdu nechcete výpadky proudu ve měste, které je postavené na planetě bez kyslíku.

  Individuálně simulovaní kolonisté:

  Každý kolonista je jedinečný, má své problémy a silné stránky, které ovlivňují potřeby a chování ostatních kolonistů. Třeba pokud se u vaších vedoucích vědeckých pracovníků po dlouhých nočních hodinách v laboratoři vyvine alkoholismus, začne to být opravdu zajímavé.

  Budování futuristické vesmírné kupole:

  Retro-futuristické superstruktury, v nichž sídlí kolonisté, továrny a komerční budovy s vlastním „sousedským charakterem“. Vytvářejte kolonie, které si nade vše cení  vědy, zatímco unavení dělníci propíjejí svůj výdělek v místním baru, nebo zkuste mezi hvězdami stvořit utopii.

  Objevování tajemství Marsu:

  Hra Surviving Mars je inspirována klasickými díly Asimova a Clarke’a a nabízí mnoho tajemství k objevení. Během každé hry můžete čelit nové, jedinečné záhadě. Objevení těchto tajemství může přinést vaší kolonii velké štěstí nebo strašnou zkázu. Co je zač ta koule, která se ukázala před kolonii HUB B, a je přátelská?

  Náhodný strom výzkumu:

  Kombinujte cílený a náhodný výzkum, experimentujte, a díky tomu během každé hry budete čelit jiným zážitkům. Nových vědeckých průlomů dosáhnete prozkoumáním nezmapovaného povrchu Marsu.

  Jedinečná retro-futuristická estetika:

  Elegantní, moderní pohled na futurismus šedesátých lét. Čas objevů a dobrodružství.

  Široká podpora modů:

  Vytvářejte fantastické budovy, parky nebo dokonce tajemství, které můžete sdílet díky bohatým a uživatelsky pohodlným nástrojům pro modování. Podělte se o své nejlepší výtvory s komunitou a vytvořte dokonalou společnost.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Surviving Mars - First Colony Edition (PC DIGITAL)!