Surviving Mars: Green Planet (PC) Klíč Steam
DIGITAL

429
Nákupem získáte 17 kreditů
 • 429 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, DLC
Štítky: Sci-Fi, Budovatelské
Hra také dostupná pro:  PS4XONE
 • Ke spuštění vyžaduje základní hru Surviving Mars (verze pro Steam).

  Učiňte Rudou planetu obyvatelnou a vybudujte nový domov pro lidstvo v rozšíření Surviving Mars: Green Planet.

  Terraformace

  Proveďte proces terraformace na Marsu a přizpůsobte nepřátelskou planetu potřebám lidstva. Každé rozhodnutí učiněné v procesu řízení vaší kolonie může ovlivnit parametry terraformace, tj. atmosféru, teplotu, vodu a vegetaci. Měly by dosáhnout úrovně, která umožní kolonizaci planety. Sledujte svůj globální pokrok pomocí funkce Planetární přehled (Planetary Overview).

  Zelený Mars

  Zasejte lišejníky, traviny, keře a stromy na povrchu Marsu a pozorujte, jak se Rudá planeta postupně mění na zelenou. Nenáročné rostliny, jakými jsou třeba lišejníky, pomáhají zlepšit kvalitu půdy, která se tak stává základem pro pokročilejší flóru. Stromy zase poskytují vaší kolonii semena. Nezapomeňte sledovat stav půdy abyste zachovali optimální podmínky pro vaše rostliny.

  Speciální projekty

  Čelte sedmi náročným speciálním projektům: změna terraformačních parametrů bude vyžadovat roztavení polárních ledových čepic, zachycení ledového asteroidu, vypuštění kosmického zrcadla a mnoho dalších. Ale pozor! Speciální projekty mají dlouhodobé dopady na planetu a mohou vyvolat přírodní katastrofy!

  Sedm terraformačních budov

  Vybudujte sedm nových objektů, které pomáhají v terraformačním procesu nebo umožňují využít probíhající změny. Fakrika skleníkovách plynů (GHG) umožňuje uvolňovat tyto skleníkové plyny přímo do atmosféry, lesní školka stimuluje růst vegetace, umělá jezera mohou být naplněna vodou... To jsou jen některé z dostupných možností.

  Klimatické katastrofy

  Proces terraformace může mít neočekávané důsledky. Uvolnění příliš velkého množství skleníkových plynů do atmosféry může vyvolat kyselý déšť, který zničí půdu, zatímco dopad asteroidu způsobí marsotřesení, které naruší výrobu ve vaší kolonii. • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Surviving Mars: Green Planet (PC) Klíč Steam!