Surviving Mars: Space Race Plus (PC DIGITAL)
DIGITAL

429
Nákupem získáte 17 kreditů
 • 429 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, DLC
Štítky: Sci-Fi, Budovatelské
Hra také dostupná pro:  PS4XONE
 • Objevuje se soupeř: Bojujte s několika koloniemi SI podporovanými soupeřícími sponzory, kteří se snaží zapustit kořeny na Marsu a získat status místních velmocí o milníky, omezené zdroje a anomálie. Během bitvy o území na Marsu můžete obchodovat, pomáhat, přivolávat pomoc a dokonce i unášet důležité kolonisty z konkurenčních kolonií. Více peněz, více problémů: Seznamte se se dvěma novými hráči v boji o poslední hranici. Japonsko a Brazílie jsou nyní k dispozici jako noví sponzoři, připraveni pohnout nebem a Marsem, aby zde získali vliv! Země volá Mars. Opakuji, Země volá Mars: Bez ohledu na to, jak daleko jste ve vesmíru, musíte sledovat stopu peněz. Každý sponzor má své vlastní výzvy, které musí být řešeny během realizace jednotlivých kolonizačních cílů. Zastupování domácího týmu: Každý sponzor má své vlastní vozidlo a stavbu, které mohou stavět a používat v misích pouze jeho kolonie. Vyjádřete se ve svém kosmickém konglomerátu uvnitř i mimo kupole. Očekávejte nečekané: Zažijte příběhové události, které vám pomohou odhalit realitu života v kupoli a budou výzvou pro vaše manažerské dovednosti.

  Ke spuštění vyžaduje základní hru Surviving Mars (verze pro Steam).

  Balíček 3 DLC pro hru Surviving Mars!

  Obsahuje:

  Surviving Mars: Space Race Surviving Mars: Marsvision Song Contest Surviving Mars: Colony Design Set

  Je na čase se sjednotit! Právě začíná závod o vaše místo ve vesmíru. Surviving Mars: Space Race je prvním velkým rozšířením pro hru o přežití ve vesmíru, které klade důraz na sponzory misí a konkurenční kolonie. Space Race vybízí hráče k pečlivému výběru sponzora v průběhu soutěžení s nejmocnějšími zeměmi světa a nejsilnějšími korporáty na rudé planetě, protože každá strana má jiné cíle a výhody, a všechny kolonie soutěží o omezené zdroje.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Surviving Mars: Space Race Plus (PC DIGITAL)!