svítilna SolarForce L2Pro
PC

799
Nákupem získáte 24 kreditů
 • Představujeme LED svítilnu SolarForce L2Pro. Jedná se o velmi malou kompaktní svítilnu s velkým světelným tokem. Svítilna SolarForce L2Pro je vybavena výkonnou světelnou diodou Cree XL-M (T6), cool 000000, jejiž teplota barvy je v rozsahu 5000 K až 8300 K. Svítilna vyzáří světelný tok až 500 lumenů a má velký dosvit. Pro zajištění stálého světelného toku, je proud přiváděný k diodě řízen na konstantní hodnotu procesorem. Uživatel si může vybrat z tří úrovní intenzity svícení a dále SOS režim nebo režim blikání. Celkem tedy 5 režimů.  Výdrž akumulátorů ve svítilně L2Pro je dána zvolenou intenzitou světla (čím více baterka svítí, tím kratší dobu akumulátor vydrží). Více viz. tabulka níže.Pro napájení svítilny je možné použít 2 alkalické baterie CR123 s napětím 3V nebo 2 Li-Ion akumulátory 16340-P/17360-P o napětí 3,7V. Maximální napětí zdroje svítilny nesmí být vyšší než 8,4 V jinak dojde k poškození.Doporučuje se používat akumulátory 16340-P/17360-P, jelikož se dosáhne nejlepších výsledků (vyššího světelného toku a delší výdrže). V našem obchodě nabízíme originální akumulátory SolarForce RCR123A/17360-P s kapacitou až 880mAh. Na závitu těla svítilny L2Pro jsou těsnící kroužky, díky kterým je svítilna vodotěsná dle normy IPX-8 (vodotěsnost do 1 m po dobu 30 min). Technická data SolarForce L2Pro:- hmotnost svítilny bez akumulátorů je 114 gramů - hmotnost svítilny se dvěma akumulátory SolarForce RCR123A je 150g- délka svítilny je 14,6 cm- průměr těla svítilny je 2,5 cm- max. světelný tok 500 lumenů- tři režimy intenzity světa + SOS režim a režim blikání- odolný povrch svítilny HA III- paměť pro poslední použitou úroveň svícení  Ovládání:Svítilna má jeden spínač, který slouží ke zvyšování a snižování úrovně intenzity světla + nastavení režimu SOS nebo režimu blikání. Při dalším zapnutí svítilny si pamatuje poslední nastavenou intenzitu světla. Obsah balení:- svítilna L2Pro- český návodPříslušenství na dokoupení:- držák na kolo, držák na zbraň, barevné filtry, infra filtr, zbraňový spouštěč, akumulátory, nabíječka Parametry LED Cree XM-L T6 - při 700mA minimální světelný tok 280 lm, maximální proud 3 A. Výrobce Cree. Záruka na svítilnu je 2 rokyObrázky :

  LED svítilna SolarForce L2Pro XM-L
  LEDLiší se od L2 vylepšeným odolnějším povrchem HAIII.
  Představujeme LED svítilnu SolarForce L2Pro. Jedná se o velmi malou kompaktní svítilnu s velkým světelným tokem. Svítilna SolarForce L2Pro je vybavena výkonnou světelnou diodou Cree XL-M (T6), cool white, jejiž teplota barvy je v rozsahu 5000 K až 8300 K. Svítilna vyzáří světelný tok až 500 lumenů a má velký dosvit.

  Pro zajištění stálého světelného toku, je proud přiváděný k diodě řízen na konstantní hodnotu procesorem. Uživatel si může vybrat z tří úrovní intenzity svícení a dále SOS režim nebo režim blikání. Celkem tedy 5 režimů.

   
  Výdrž akumulátorů ve svítilně L2Pro je dána zvolenou intenzitou světla (čím více baterka svítí, tím kratší dobu akumulátor vydrží). Více viz. tabulka níže.


  Pro napájení svítilny je možné použít 2 alkalické baterie CR123 s napětím 3V nebo 2 Li-Ion akumulátory 16340-P/17360-P o napětí 3,7V. Maximální napětí zdroje svítilny nesmí být vyšší než 8,4 V jinak dojde k poškození.

  Doporučuje se používat akumulátory 16340-P/17360-P, jelikož se dosáhne nejlepších výsledků (vyššího světelného toku a delší výdrže). V našem obchodě nabízíme originální akumulátory SolarForce RCR123A/17360-P s kapacitou až 880mAh.

  Na závitu těla svítilny L2Pro jsou těsnící kroužky, díky kterým je svítilna vodotěsná dle normy IPX-8 (vodotěsnost do 1 m po dobu 30 min).

  Technická data SolarForce L2Pro:
  - hmotnost svítilny bez akumulátorů je 114 gramů
  - hmotnost svítilny se dvěma akumulátory SolarForce RCR123A je 150g
  - délka svítilny je 14,6 cm
  - průměr těla svítilny je 2,5 cm
  - max. světelný tok 500 lumenů
  - tři režimy intenzity světa + SOS režim a režim blikání
  - odolný povrch svítilny HA III
  - paměť pro poslední použitou úroveň svícení
   
  Ovládání:
  Svítilna má jeden spínač, který slouží ke zvyšování a snižování úrovně intenzity světla + nastavení režimu SOS nebo režimu blikání. Při dalším zapnutí svítilny si pamatuje poslední nastavenou intenzitu světla.

  Obsah balení:
  - svítilna L2Pro
  - český návod


  Příslušenství na dokoupení:
  - držák na kolo, držák na zbraň, barevné filtry, infra filtr, zbraňový spouštěč, akumulátory, nabíječka
  Parametry LED Cree XM-L T6 - při 700mA minimální světelný tok 280 lm, maximální proud 3 A. Výrobce Cree.

  Záruka na svítilnu je 2 roky

  Obrázky :

  • obrázek svítilna SolarForce L2Pro

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí svítilna SolarForce L2Pro!