Sword Art Online: Fatal Bullet - Complete Edition (PC) Steam
DIGITAL

1 399 
Nákupem získáte 55 kreditů
 • 1 399 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteam Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, On-line multiplayer, MMO
 • Užijte si kompletní zážitek ze hry SWORD ART ONLINE: FATAL BULLET díky vydání Complete Edition, které obsahuje hlavní hru, tři balíčky obsahu ke stažení, rozšíření „Dissonance of the Nexus“ a bonusové herní předměty!

  Vaše rozhodnutí mají větší váhu a jsou rychlejší než střela.
  Vytvořte si vlastní postavu a přihlaste se do světa zbraní a oceli Gun Gale Online, v němž vás náhodné setkání přiměje spojit síly se vzácnou podpůrnou umělou inteligencí jménem ArFA-sys. 
  Zažijte vzrušující střílečku z pohledu třetí osoby s jedinečným příběhem a postupem ve stylu RPG, která je historicky prvním „RPG z pohledu třetí osoby“ ze série Sword Art Online!
  Upravte si svého avatara a naučte se zacházet se širokou škálou zbraní a dovedností!
  Vyberte si z více než 30 hratelných postav v online PvP. Tento výběr sahá od Alice a Eugea ze třetí série anime seriálu SAO s názvem „Alicization“, až po Eijiho a Yunu z filmu Sword Art Online: Ordinal Scale!

  POLOŽKY OBSAŽENÉ V TOMTO BALÍČKU Sword Art Online : Fatal Bullet   Sword Art Online : Fatal Bullet – Ambush of the Imposters Sword Art Online : Fatal Bullet – Betrayal of Comrades Sword Art Online : Fatal Bullet – Collapse of Balance Sword Art Online : Fatal Bullet – Dissonance of the Nexus -> NEW EXPANSION DLC  ©2017 REKI KAWAHARA/KADOKAWA CORPORATION AMW/SAO-A Project
  ©2017 KEIICHI SIGSAWA/KADOKAWA CORPORATION AMW/GGO Project
  ©2019 BANDAI NAMCO Entertainment Inc.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Sword Art Online: Fatal Bullet - Complete Edition (PC) Steam!