Syberia II (PC/MAC) DIGITAL
DIGITAL

379
Nákupem získáte 4 Kredity
Lze objednat max. 2 ks na zákazníka.
Aktivace: SteamSteamJazyk: Angličtina
Kód produktu: 7194532
 • Originální a chytlavý děj. Bohatě propracované charaktery s novým, ještě realističtějšími 3D detaily. Kompletně integrované a zábavné puzzly, které otestují váš mozek.

  Po prohledání východní a západní Evropy kvůli dědici může Kate Walker konečně dokončit její náročnou a dlouhou cestu za získáním podpisu Hanse Voralberga a uzavřít tak prodej automatizované továrny.

  Mise splněna? Ne pro sofistikovanou právničku z New Yourku... Netradiční pár, mladičká Kate Walkar a starý Hans Voralberg se nyní spolu vydávají na novou výpravu. Výpravu, za nalezením syberijských mamutů do srdce dlouho zapomenuté oblasti. Tento surrealistický quest začal Hans na vlastní pěst několik let předtím, než se potkal s Kate. Jeho dlouholetá snaha se blíží ke konci, ale před kýženým cílem musí Hans spolu s Kate čelit překážkám daleko děsivějším a nebezpečnějším, než kdy dřív.

  Za bílými kopci a nekonečnými pláněmi je očekává mystická Sibérie.

  Klíčové prvky:

  Originální a chytlavý děj. Bohatě propracované charaktery s novým, ještě realističtějšími 3D detaily. Kompletně integrované a zábavné puzzly, které otestují váš mozek.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Koupili jste si Syberia II (PC/MAC) DIGITAL? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu