Symmetry
Digital

81
Nákupem získáte 1 kredit
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
Osobní odběr
zdarma
22 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: SteamSteamŠtítky: 2D adventura, Vesmírná, Survival, Přežití
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 1005201
 • Výzkumná kosmická loď se ocitá na opuštěné planetě. Tady není nic takové, jaké se to z počátku jeví, a situace se rychle vymyká kontrole. Dokáže posádka přežít a vrátit se domů?
  Ve hře Symmetry je cílem přežití, děj se odehrává v retro-futuristickém světě science-fiction. Tvým hlavním úkolem je řídit ty, kteří se při katastrofě zachránili, aby přežili v odosobněném, extrémně chladném prostředí, opravili svoji loď a utekli. Příběh, plná překvapení, je ozdobena klimatickou zvukovou stopu a grafikou, která zrcadlí obtížné podmínky a zvýrazňuje auru tajemství.
  Po celou dobu je nutné myslet na nejdůležitější životní funkce zachráněných lidí – musí jíst, odpočívat a udržet si psychické zdraví. Extrémní okolnosti si mohou vynutit na členech posádky vyškolení nových dovedností jako je například pěstování rostlin nebo oprava napájecích systémů, které na Zemi nepotřebovali. Shromáždění všech dílů potřebných k opravení kosmické lodě se stává závodem s časem, protože extrémní klimatické podmínky a nebezpečné nadpřirozené jevy se stávají čím dál tím víc nepříjemnějšími.
  Vektorová grafika vyjadřuje tajuplnost a obtížné podmínky na opuštěné planetě. Díky potemněným, pastelovým barvám se scenérie zdá být vzdálená skutečnosti a tvoří neskutečné obrazy krajiny.
  Charakteristika hry:
  Spravuj základnu v mikro měřítku, za mimořádně nepříznivých podmínek Doplňkový režim – Přežití – nabízející nekončící rozehrávku, který je odblokován po prvním ukončení hry Při každé cestě hrou jsou přiděleni členové posádky vybraní losem a každý z nich má přidělené různé dovednosti a historii Různé potřeby k uspokojení – stravování, fyzická kondice a psychické zdraví Fabule science-fiction plná překvapení Zlověstná přítomnost v symetrickém světě Morální volby – komunita kontra jednotka Neopakovatelná vektorová grafika a hudba na pozadí Konstrukce rozehrávky vybízející k vícenásobnému absolvování hry a využívání pokaždé různých strategií
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Symmetry? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

funkopopcz, funkopopaddict, funkocz, popfigurky, darek
playstationslim, ps5, playstation, playstation5
polstar, doplnkydobytu, doplnkydodomu, blackfridaycz
cyberpunk2077, cyberpunk, nightcity, komiksycesky
funkopopcz, sberatelskefigurky, funkopop
darek, gumovimedvidek, objednavka, balicek