Tales of Zestiria
PS3

699
Nákupem získáte 27 kreditů
Doporučený věk: Od 12 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Fantasy
 • Tales of Zestiria je jakousi odbočkou v Tales of sérii- jejím posláním je návrat k samotným kořenům fantasy žánru tak, jak jej známe z prvních Tales of her. Vytváří tak novou živnou půdu, zatímco mnohé klasické prvky zůstávají zachovány.  ZLO ČÍHÁ VE STÍNU
  Ve světe rozpolceném válkou mezi dvěma mocnými národy soupeřícími o nadvládu, se ujímáte role Soreye. Mladého může s dobrým srdcem, který hledá starověkou ztracenou civilizaci Seraphim - všemocné entity zmiňované v legendách. Společně se svými nejlepšími přáteli Mikleo a Alishou se vydáváte na cestu zachránit svůj svět.

  POKROČILÝ BOJOVÝ SYSTÉM
  Spojení mezi Soreyem a Seraphinem přináší naprosto netušenou sílu a neuvěřitelný Artes. A navíc už nejsou potřeba žádné nahrávací obrazovky nebo přechody. Boje jsou nyní plynule zakomponovány do herního prostředí.

  STŘEDOVĚKÝ FANTASY SVĚT
  Vrhněte se plnou parou na Soreyeho epickou cestu napříč nádhernou krajinou a s partou rozličných postav s různým charakterem. O krásné animacese postaralo slavné animační studio Ufotable.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Tales of Zestiria!