Desková hra Talisman: Dobrodružství meče a magie

1 399
Nákupem získáte 28 kreditů
Merchandise: Desková hra, Dobrodružná desková hra
Jazyk: Česká lokalizace
Počet hráčů: 2-6 hráčů
Kód produktu: 22030
 • Talisman: Dobrodružství meče a magie je legendární desková fantasy hra, ve které se hráči v roli hrdinů vydávají na honbu za Korunou moci. Cestou se budou muset vypořádat s různými nástrahami a nepřáteli, budou zlepšovat své schopnosti i díky předmětům a kouzlům a jen s tajemným talismanem se mohou dostat ke svému cíli. Talisman je hra s jednoduchými pravidly, která je již prověřena časem. Současná edice je již čtvrtou edicí této populární hry.
  BALENÍ OBSAHUJE
  - 1x herní plán
  - 14 figurek a karet postav
  - 4 figurky a karty ropuchy
  - 104 karet setkání
  - 24 karet zaklínadel
  - 28 karet nákupu
  - 4 karty talismanů
  - 4 karty přesvědčení
  - 40 žetonů síly (8 velkých a 32 malých)
  - 40 žetonů vůle (8 velkých a 32 malých)
  - 40 žetonů života (8 velkých a 32 malých)
  - 36 žetonů osudu
  - 30 zlatých mincí
  - 6 šestistěnných kostek
  - pravidla
  Počet hráčů: 2-6
  Doporučený věk: od 10 let
  Délka hry: 90 minut
  Jazyk: čeština

  BUĎTE DOBRODRUHEM, ZÍSKEJTE TALISMAN
  Daleko za horami, v kraji bez stromů a zvířat, v místech, která jsou přístupna jen skrz zapomenuté doly a rozvalené hrobky dávných národů, se nachází bájné Údolí Ohně. Planina pekelného žáru a plamenů, které vyjí zapomenutou píseň a kde život nemá šanci. Za údolím se dle pověstí vine dlouhé skalnaté schodiště, které je poslední překážkou v cestě za Korunou Moci. Řady dobrodruhů se pokouší tohoto místa dosáhnout, ovládnout moc koruny a vládnout světu. Nejdřív ale musí získat talisman...
  Desková hra Talisman: Dobrodružství meče a magie

  ČTVRTÉ VYDÁNÍ

  Tato verze je již čtvrtou edicí hry původně vydané firmou Games Workshop. Jedná se o jednoduché RPG, ve kterém hráči bojují s nestvůrami, sbírají předměty a postupně vylepšují své vlastnosti. Když se cítí dostatečně silní, mohou se vydat na pouť do středu herního plánu, kde se nachází Koruna Moci - artefakt, pomocí kterého si mohou podrobit ostatní a zvítězit. Revidované 4. vydání zavádí tzv. fate mechanismus, kdy si hráči mohou příležitostně zopakovat hod kostkou, čímž se mírně snižuje vliv náhody. Oproti dřívějším verzím má tato edice také větší herní plán a plastové figurky a žetony. 

  V JEDNODUCHOSTI JE SÍLA
  Herní systém je nesmírně jednoduchý - hráči se střídají v házení kostkou a pohybují se po plánu, který je rozdělen na území ve třech pásmech (se zvyšující se obtížností). Na územích se nachází buď fixní události, nebo si zde hráči otáčejí tzv. karty setkání - nepřátele, předměty, pomocníky. Žádný drak ani kouzlo však není tak nebezpečný, jako ostatní hráči...

  talisman
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Desková hra Talisman: Dobrodružství meče a magie!

Sledujte nás na instagramu