Tembo: The Badass Elephant (PC) DIGITAL
DIGITAL

331

Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
 • 331 Kč
  Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kód produktu: 7096116
 • Město Shell City se po zničujícím útoku jednotek PHANTOM ponořilo do chaosu. Armáda má se zkrocením děsivých válečných strojů potíže a jen jedna věc stojí mezi vyhlazením Shell City a jeho spásou - buráky požírající a záporáky drtící slon-drsňák jménem Tembo.

   

  Město Shell City se po zničujícím útoku jednotek PHANTOM ponořilo do chaosu. Děsivé válečné stroje ozdobené lebkou se prohánějí městem a nechávají za sebou trosky. Armáda má se zkrocením nepřítele problémy, a tak generál Krenman na tento mamutí úkol povolal toho jediného, který má šanci odvrátit zkázu a spasit Shell City – buráky požírajícího a na záporáky dupajícího drsňáka z rodu Elephantidae… Slona-drsňáka jménem Tembo. Na Tembovi a jeho létajícím pomocníkovi jménem Picolo je, aby skákal, švihal, rozdával pěsti a drtil nejen končetinami, ale i svým zadkem hordy jednotek PHANTOM a skončil tak jejich tyranskou nadvládu. Hra obsahuje 17 chytře navržených side-scrollingových 2D levelů, celou řadu smrtonosných nepřátel a unikátní komiksový styl. Tembo: The Badass Elephant je nejtěžší akční dobrodružství tohoto roku… váží totiž zhruba sedm a půl tuny.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Tembo: The Badass Elephant (PC) DIGITAL!

Sledujte nás na instagramu