The Addams Family: Mansion Mayhem
PC

999
Nákupem získáte 30 kreditů
Štítky: Filmové, 3D plošinovka
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Lokální kooperace
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 37689
 • Toto zábavné 3D dobrodružství si budete moci užít v kůži hlavních hrdinů rodiny Addamsových: Wendy, Pugsleho, Gomeze a Morticii v kooperaci pro čtyři hráče si užijete vzrušující dobrodružství. Pomozte rodině Addamsových zachránit jejich sídlo před záhadným návštěvníkem. Prozkoumejte nejtemnější místa sídla, odhalte magická tajemství a objevte speciální schopnosti každé postavy. Vyřešte hádanky a nalezněte relikvie, které odhalují historii zámku.

  Kategorie

  PC / PC hry / Dobrodružné

  PŘIPOJTE SE K RODINĚ A ZACHRAŇTE SÍDLO

  užijte si originální příběh rodiny Addamsových založeném na úspěšné animované sérii. odhalte děsivě vzrušující historii sídla v 3D plošinovém dobrodružství. Součástí je i mnoho miniher - skákejte, narážejte a utíkejte k vítězství! Hrát můžete sami anebo až ve čtyřech hráčích na rozdělené obrazovce.

  The Addams Family: Mansion Mayhem
  KLASIKA V NOVÉM HÁVU
  Addamsovi si získali srdce spousty fanoušků, a to skrze komiksy, seriálové nebo filmové adaptace. Jejich popularita trvá již přes osmdesát let! V roce 2019 se rodina vrátila v animovaném filmu "The Addams Family", který byl plný hvězdného obsazení a očekává se, že v říjnu 2021 dorazí pokračování "The Addams Family 2".

  adamsova rodina
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí The Addams Family: Mansion Mayhem!

Sledujte nás na instagramu