The Ball
DIGITAL

69
Nákupem získáte 1 kredit
 • 69 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Štítky: Sci-Fi
 • 8 hodin dobrodružství pro jednoho hráče Herní mechanismy, které se velmi snadno naučíte, a díky tomu se rychle ponoříte do hry. 8 obrovských levelů k prozkoumání. Bonusový Survival mod s čtyřmi dalšími levely. Široké spektrum nepřátel, včetně mumií a nemrtvé gorily. Unikátní vozidla – podzemní vlak a záhadný Kočár. 35 skrytých tajemství čeká na vaše odhalení a stejně tak řada achievementů. Podpora funkcí Steamworks™ včetně achievementů a žebříčků.

  The Ball je akční dobrodružné pro jednoho hráče z pohledu první osoby vybudované na technologii Unreal™ Engine 3 od Epicu. Coby archeolog a dobrodruh v jedné osobě, který pracuje na svazích vyhaslé sopky kdesi v Mexiku, uvíznete v jeskyni. Netrvá dlouho, než si uvědomíte, že to není jen tak obyčejná jeskyně. Podaří se vám odkrýt prastaré ruiny, které byly skryty před lidmi po stovky let, a narazíte na podivuhodný artefakt – zlatou Kouli. Postupem směrem k odhalení tohoto záhadného místa odkrýváte rovněž tajemství obklopující artefakt a čím dál více se vám daří jej ovládat. Hluboko uvnitř vulkánu odkrýváte největší tajemství civilizace. Do cesty se vám staví nejen hádanky a pasti, ale také zvláštní stvoření – strážci tajemství. Tato stvoření přitom musíte přemoci jen za pomoci Koule.

   

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí The Ball!