The Banner Saga 2 (PC DIGITAL)
DIGITAL

529 
Nákupem získáte 21 kreditů
Aktivace: SteamSteam Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Tahové
 • Bohové jsou mrtví a na obloze se zastavilo Slunce. Nastávají klimatické změny, země přestává být úrodná a rasa děsivých Dredgů stále větší silou útočí ze severu na území obydlené lidmi a varly. Někteří se proto rozhodnou opustit své domovy a vydávají se společně na jih do bezpečí. Nikdo však nemá tušení, co je na cestě čeká.

  Jedná se o druhý díl trilogie The Banner Saga, která na Kickstarteru vybrala sedminásobek požadované částky. Stejně jako v prvním díle nás čeká ručně kreslená, komiksově stylizovaná grafika a příběh inspirovaný vikingskou mytologií. Hra je opět rozdělena na dvě části. V jedné se staráte o karavanu a její morálku, řešíte nastalé problémy a rozhodujete o jejím dalším osudu. Ve druhé časti pak v tahovém režimu na šachovnicové ploše bojujete s vašimi nepřáteli, využíváte zvláštních schopností a vylepšujete své hrdiny.

  Těšit se můžeme na nové postavy, příběh a další rasu: Kentarům podobné Horseborn. 

  Klíčové vlastnosti hry

  Epická vikingská sága pokračuje - krásně ručně kreslené 2D bojové sekvence a animace jsou vylepšeny speciálními efekty, doprovázené podmanivým hudebním podkresem skladatele Austina Wintoryho nominovaného na Grammy. Rozhodnutí hráče řídí vyprávění - příběh pokračuje na základě možností, které jste učinili v první hře, a také díky těžkým volbám, které musíte udělat v tomto dílu. Nové postavy a nová rasa - v této části epické výpravy se setkáte s novými postavami a novou rasou: Horseborn. Vylepšený strategický bojový systém a jeho důsledky - zdokonalená bojiště umožňují zajímavější strategický boj a padlí druhové ještě dlouho zůstanou ve vaší mysli. Cesta je stejně důležitá jako bitva - vaše role při budování a správě karavanu, a jak jej budete řídit přes nekonečné země ledu, je rozhodující nejen pro vaše vlastní přežití, ale i pro přežití celé civilizace.

   

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí The Banner Saga 2 (PC DIGITAL)!