The Binding of Isaac - Most Unholy Edition
PC

(2x)
299
Nákupem získáte 12 kreditů
Doporučený věk: Od 16 let
Lokalizace: Angličtina
 • Když Isaacova matka začne slyšet hlas Boží, který požaduje oběť, aby mu dokázala svou víru, Isaac uteče do sklepa. Isaac se musí postavit chodbám plných monster, svým ztraceným sourozencům, svému strachu a nakonec i své matce. The Binding of Isaac je náhodně generovaná akční RPG střílečka se silnými prvky plížení. Během Isaacovy cesty do bezpečí hráči najdou tajná místa a bizarní poklady, které změní Isaacovu podobu, poskytnou mu nadlidské schopnosti a umožní mu bojovat proti záplavám tajemných nestvůr.
  Obsahuje verzi bez ochrany, klíč pro aktivaci hry na Steamu (obsahuje i DLC Wrath of the Lamb), soundtrack, 40 stránkový artbook/vývojářský deníček, plakát, samolepku.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (1)

  • Karel

   mužu se zeptat jestly se isaac se dá koupyt i jako Wrath of the Lamb nebo se toto změnilo aktualizací nebo toje jen dodatek dejtemi na email odkaz obchodu jestly je ke kupi také děkuji za odpověť

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

jedna z nejlepších her vůbec!

Podle mě to je dost dobrá návyková hra a když máte celou edici s hrou, tak je to bombovka! Pokud máte rádi Indie hry, tak doporučuji.