The Bureau: XCOM Declassified
PS3

(1x)
199
Nákupem získáte 2 Kredity
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS
Hra také dostupná pro:  PC
  • Děj tohoto titulu je zasazen do roku 1962, kdy Studená válka dosahovala svého vrcholu. Vypráví příběh o vzniku tajné organizace XCOM a o jejím prvním střetnutí s tajemným vražedným nepřítelem. Úkolem takzvaného Úřadu původně bylo potají chránit Ameriku před Sovětským svazem, nyní však musí své priority přehodnotit a postavit se hrozbě, s jakou se tento svět dosud nesetkal. Hráči se ocitnou v roli speciálního agenta Williama Cartera a v jeho kůži budou vybírat cíle, tisknout spoušť a velet skupině agentů v tajné válce, v níž se hraje o přežití celého lidstva. Kromě samotné likvidace mimozemské hrozby má Úřad ještě jeden významný úkol a to že musí pečlivě zamést veškeré důkazy o existenci těchto nepřátel, aby se zabránilo vzniku celosvětové paniky.
  • Diskuze dočasně vypnuta

    Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

    Komentáře (0)

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 8/10

The Bureau nedělá sérii ostudu a svému názvu dostojí. Jedná o zábavný mix RPG a taktické týmové akce, která vás pohltí perfektní atmosférou.   Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Na tuto hru jsem se velmi těšil. Když jsem ji spustil celkem mě potěšila grafika. Po chvíli cca 3/4 hodiny hraní. Se hra začala opakovat. Mimozemské zbraně proti lidským(ty mimozemské ukradnete az tak ve 3/5 hry) Děj je dobrý na začátku a konci hry. Mezitím je to je Jdi tam a tam, zavolej a bum zabij Aliena. Tuto hru doporučuji lidem co si chtějí užít opravdu jen střílení téměř bez děje. Ale abych nebyl jen negativní dost se mi líbilo interaktivní ovládání spolubojovníků. Až na to, že když jim něco přikážete a koukáte na ně. Pokud vás baví 5 minut koukat na přestřelku tak jo bavte se, ale jinak platí pravidlo co si neuděláš sám to nemáš a většinou to vystřílíte sami. Hru hodnotím jako pěkný nápad a zpracování. Jen příběh a inteligence jedinců by mohla být lepší.

Mohlo by se vám líbit