The Descendant Rest of Season (PC DIGITAL)
DIGITAL

89 
Nákupem získáte 3 kreditů
 • 89 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteam Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: Hra pro jednoho hráče
Štítky: 2D adventura, Post-apokalyptické
 • Balení obsahuje:
  Hru The DescendantDigitální soundtrackDigitální plakátÚplný digitální artbookTHE DESCENDANT to je pětidílná dobrodružná hra, ve které to koncem světa teprve začíná. 
  Poté, co změna klimatu zničila planetu, člověkem vyvolána katastrofa smetla lidstvo ze zemského povrchu. Jen několik tisíc „potomků lidstva“ bylo pečlivě vybráno, aby přežili apokalypsu, kryogenně uloženi v podzemních bunkrech známých jako archy. 
  Uplynula staletí. Svět se znovu odrodil po nukleárním zničení, a všechny archy byly znovu otevřené, kromě jediné – archy Ark-01.
  Příběh se odehrává ve dvou časových rovinách: v minulosti budete hrát za Miuu, dozorkyni které úkolem bude udržet při životě vzácné potomky uvnitř archy Ark-01, když všechny systémy selhávají. V přítomnosti se stanete Donniem, jedním z vyšetřovatelů, který se snaží zachránit všechny přeživší potomky a zároveň objeví mnohem větší spiknutí ukryté v podzemním komplexu archy.
  Každá akce a volba, kterou uděláte, přímo ovlivňuje to, kdo přežije a kdo zemře, a zanechává osud Ark-01 a celého lidstva ve vašich rukou. Zachráníte lidstvo? Nebo způsobíte zkázu nás všech?
  Klíčové vlastnosti:
  Epizodické dobrodružství, které se rozvíjí v průběhu bohatých příběhových časových osVyšetřování, náročné hádanky, napínavé akční sekvenceSmysluplné a náročné volby, rozvětvené dialogyNa míru šitý zážitek, plný napětí a napínavých okamžikůKaždá vaše volba může ovlivnit budoucnost lidstva
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí The Descendant Rest of Season (PC DIGITAL)!