The Elder Scrolls IV: Oblivion
PC

(66x)
499
Nákupem získáte 20 kreditů
Štítky: FPS, Fantasy
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 11502
 • Kategorie

  PC / PC hry / RPG
  Exkluzivně u nás dostanete ke hře zdarma češtinu na CD. Zde ke stažení patch na češtinu 1.04 (opravuje pár překlepů a zkrácené texty v několika denících)

  Příběh Elder Scrolls IV: Oblivion není s příběhy předchozích her nijak spojen. Odehrává se sice na stejném kontinentě, ale v jiné provincii - Cyrodiil. Tato oblast není tak vyprahlá jako Morrowind, jsou zde lesy, hory, bažiny a na západě je dokonce přístup k oceánu. Co se týče ras, jsou zde všechny, které znáte z původní série. Hra má drastický spád. Rozhodně se nebudete muset obávat nudy. Po grafické stránce je hra naprosto úžasná, foto-realistická. Na technologii grafiky tvůrci pracovali celý jeden rok. Stejně jako předchozí hry i Oblivion má standardně nastavenu first-person perspektivu. Umožňuje ale také přepnutí se do pohledu třetí osoby. Co do rozlohy herního světa je Eleder Scrolls IV větší než Morrowind. Přepracován byl design interface kompasu a map, a to tak, abyste dlouho netápali při pátrání po nějakém zážitku. Nudné a stále se opakující cestování jaké jste mohli zažít v Morrowindu, je v Oblivion eliminováno. Upraven je rovněž systém získávání zkušeností. V zásadě zůstává stejný, jen je o něco více přizpůsobitelnější vašim požadavkům (např. v případě, že se po čase hraní rozhodnete ubrat s vývojem svého hrdiny trochu jiným směrem než dosud). Určité změny zaznamenal i systém soubojů. Stále zde hrají důležitou roli statistiky, jsou však postaveny smysluplněji. Úplně přepsán byl systém AI. Svět, který vám Oblivion otevře, je skutečně plný života. NPC mají rozvrh na celých 24 h denně, 7 dní v týdnu. Další vyzdvihovanou vlastností je různorodost hraní za pět odlišných frakcí, do kterých se dá vstoupit. Ti záporněji naladění se mohou stát vrahem v Dark Brotherhood, někdo jiný se zase zařadí mezi členy guildy mágů, kde se musí naučit kouzla ze všech měst (tam lze mimochodem koupit domy) a až poté získá přístup do Arcane univerzity, bude teprve smět začít kouzlit. Hráč se také může stát upírem (a pak pokračovat v misích po vypití krve) nebo vlastnit předměty, které dovedou vzkřísit mrtvé a využít jich coby bezmyšlenkovitých bodyguardů.

  Česká největší stránka o hře Oblivion.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (66)
Přidat hodnocení

 Neověřený nákup

nejlepší RPG co jsem kdy hrál se skvělou atmosférou, příběhem a soundtrackem...

 Neověřený nákup

Perfektní RPG se spoustou questů.A hlavně hraní pro cech zlodějů,prostě paráda.Závěrečný úko by pomalu vydal na samostatnou hru. Hra vydrží opravdu dlouho.

 Neověřený nákup

Nejlepší hra svého druhu do vyšla... Škoda jen ze sem ji koupil na zacatku prodeje, kdy stala 1299Kc ale peněz nelituju...

 Neověřený nákup

Oblivion má spoustu kladů, které by dokázali ze hry udělat "krále RPG" jenže marná sláva. Všechny klady mají i své stinné stránky, například výše zmiňovaný velký svět je sice fajn, jenže v něm není co dělat. Hlavně levelscaling kazí požitek ze hry a celé je to takové nezáživné a odfláklé. Pluginy si do hry sice můžete dát, ale to už je vaše tvorba, váš boj, tak to autoři nevymysleli a já to do hodnocení počítat nebudu. Jsou to prostě módy... Ale abych jen nekritizoval, náhodou se to dá hrát dost dlouho. Já osobně jsem nahrál všehovšudy aspoň skoro 300 hodin, navíc hra nikdy nekončí, což je super, ale stejně je sražená na kolena tou "autorskou leností."

 Neověřený nákup

Znamenitá hra, která ale chytá druhý dech až prostřednictvím oficiálních a neoficiálních modifikací.

 Neověřený nákup

Hra vtáhne hráče kompletně do příběhu a Vám se vážně nebude chctít vstát od počítače. Rozhodně se nebojte, že tato hra, jako RPG, pro vás bude málo akční!

Zobrazit všechna hodnocení

Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.

Sledujte nás na instagramu