The Elder Scrolls IV: Oblivion Game of the Year Edition Deluxe (PC) DIGITAL
DIGITAL

539

Lze objednat max. 2 ks na zákazníka.
 • 539 Kč
  Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Štítky: FPS, Fantasy, Retro
 • Toto je anglická verze hry pro Steam!

  Game of the Year Edition obsahuje datadisky Knights of the Nine a Shivering Isles, přidávající nové a unikátní úkoly do už tak obrovského světa hry Oblivion. Zjistěte proč kritici zvolili Oblivion nejlepší hrou roku 2006. Deluxe edice k tomu všemu ještě přidává oficiální DLC Fighter's Stronghold Expansion, Knights of the Nine Quest, Spell Tome Treasures, Vile Lair, Mehrune's Razor, The Thieves Den, Wizard's Tower, Orrery a Horse Armor Pack.

  The Elder Scrolls IV: Oblivion Game of the Year Edition představuje jedno z nejlepších RPG všech dob. Vstupte do nejpropracovanějšího a nejživějšího světa, jaký byl kdy stvořen. Se silnou kombinací volného světa a nevídané grafiky můžete plnit hlavní úkolovou linii svým vlastním tempem nebo prozkoumávat rozsáhlý svět a najít si své vlastní výzvy.

  Hlavní vlastnosti:

  Žijte jiný život v jiném světě: Vytvořte si a hrajte za jakoukoli postavu, co si dokážete přestavit - od vznešeného válečníka až po zlověstného vraha či vrásčitého čaroděje. Boj zblízka a magie z první osoby: Zcela nový systém boje a magie posunuje pocit ze hry na novou úroveň intenzity, kde cítíte každý závan větru. Oslňující umělá inteligence: Průlomový systém umělé inteligence dává NPC postavám hry Oblivion seznam činností a schopnost zvolit si chování na základě dění kolem nich. NPC postavy samostatně jí, spí a plní svoje povinnosti. Nové země k prozkoumání: V datadisku Shivering Isles uvidíte svět vytvořený podle Sheogorathových představ, který je rozdělený na dvě časti zvané Mania a Dementia, které se nedají připodobnit k ničemu, co jste kdy zažili. Noví nároční nepřátelé: Na Shivering Isles budete bojovat s novými monstry jako je ohyzdný hmyz, Flesh Atronach, kostnatý Shamble, či obojživelný Grummit. Založte novou frakci: Řád Knights of the Nine byl po velmi dlouhou dobu v nečinnosti. Získejte znovu jejich zašlou slávu a procestujte daleké pláně Cyrodiilu při plnění epických úkolů.

  Edice Deluxe obsahuje navíc (bez českých titulků):

  Fighter's Stronghold Expansion: Žijte život vznešeného bojovníka v tomto rozsáhlém hradu se soukromými komnatami, velkou jídelnou a vinným sklepem. Knights of the Nine Quest: Porazte zlo, které bylo vypuštěno do světa. Nová podzemí, postavy, úkoly a záhady čekají jenom na vás. Spell Tome Treasures: Získejte tyto knihy a objevte kouzla nízké i vysoké úrovně a také mocná kouzla s více různými efekty. Vile Lair: Víceúrovňová skrýš pod vodou, kde najdou útočiště hlavně zlí hráči, která poskytuje vaší postavě bezpečný úkryt. Mehrune's Razor: Zdolejte jedny z nejhlubších a nejobtížnějších podzemí v Cyrodiilu, abyste získali tyto hrůzostrašné zbraně. The Thieves Den: Odhalte proslulou ztracenou pirátskou loď a prohlašte ji za svou. Tato skrýš je určená pro postavy specializující se na plížení. Wizard's Tower: V zamrzlýchhorách Cyrodiil stojí Frostcrag Spire, věž divů pro vaši postavu specializující se na magii. Orrery: Využijte sílu hvězd. Přestavte Orrery, abyste odhalili tajemství této svatyně uvnitř Gildy čarodějů. Horse Armor Pack: Tamriel je nebezpečné místo. Chraňte vašeho koně před nebezpečími díky tomuto krásnému ručně vyrobenému brnění.

  The Elder Scrolls IV: Oblivion® Game of the Year Edition © 2007 Bethesda Softworks LLC, společnost ZeniMax Media. The Elder Scrolls, Oblivion, Shivering Isles, Knights of the Nine, Bethesda Game Studios, Bethesda Softworks, ZeniMax a přidružená loga jsou registrovanými obchodními známkami nebo obchodními známkami společnosti ZeniMax Media Inc. v USA a/nebo jiných zemích. 2K Games a logo 2K Games, logo A Take2 Company, Take Two Interactive Software jsou obchodní známky a/nebo registrované obchodní známky Take Two Interactive Software, Inc. Využívá Bink Video. Copyright © 1997-2006 by RAD Game Tools, Inc. Části tohoto softwaru využívá technologii SpeedTree. © 2002 Interactive Data Visualization, Inc. Všechna práva vyhrazena. Využívá software Gamebryo © 1999-2006 Emergent Game Technologies. Všechna práva vyhrazena. Havok.comTM Middle-ware Physics System. © 1999-2007 Telekinesys Research Ltd. Všechna práva vyhrazena. Detaily na www.havok.com. FaceGen je od Singular Inversions, Inc. © 1998-2005. Všechna práva vyhrazena. © 1998-2006 OC3 Entertainment, Inc. a vlastníci jeho licencí. Logo softwarové platformy (TM a ©) IEMA 2007. Ikony věkového hodnocení jsou obchodními známkami Entertainment Software Association. Všechna práva vyhrazena.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí The Elder Scrolls IV: Oblivion Game of the Year Edition Deluxe (PC) DIGITAL!