The Elder Scrolls Online: Greymoor Digital Collector's Edition
DIGITAL

2 299
Nákupem získáte 23 kreditů

Tuhle hru už nemáme. Máme však jinou verzi.

Přejít na jinou verzi
Aktivace: Bethesda.Net LauncherBethesda.Net Launcher
 • Temné srdce Skyrimu tluče z hlubin The Elder Scrolls Online: Greymoor. Vrhněte se na průzkum zasněženého území západního Skyrimu a postavte se v rámci celoročního gotického dobrodružství prastaré armádě upírů, která kdysi zamořila Tamriel.

  Za předčasný nákup:

  OKAMŽITÝ přístup k exkluzivnímu mountu. OKAMŽITÝ přístup k základní hře a kapitolám Elsweyr, Summerset a Morrowind a sběratelským balíčkům. Exkluzivní obsah Digital Collector's Edition a bonusový obsah za předčasný nákup při vydání.

  Digital Collector's Edition obsahuje exkluzivní bonusový obsah a předměty za předčasný nákup:

  Exkluzivní mount: Crypt Warden Death Hound. Exkluzivní společník: Death Hound. Exkluzivní balíček emotů Skyrim. Exkluzivní kostým: Sword Thane. Exkluzivní memento: Orb of Magnus.

  Bonusový obsah za předčasný nákup v okamžiku vydání:

  Ozdoba Jarl Crown. Kostým Jarl Finery. Obětní Pocket Mammoth. Předběžná ukázka Crown Crate. Mapa pokladů západního Skyrimu. Dva svitky zkušenosti.

  Pozor! Hra vyžaduje neustálé připojení k internetu. Placení měsíčních poplatků není nutné, ale zajistí členství ve verzi premium.

  Návod k aktivaci: 

  Zalogujte se do svého účtu nebo si vytvořte nový na stránce http://www.elderscrollsonline.com/en-gb (klikněte na ACCOUNT vlevo nahoře). Po zalogování/registraci budete mít možnost aktivovat svůj klíč a stáhnout instalační soubor, který automaticky nainstaluje hru na počítači. S tímto účtem bude provázaná hra a také váš postup ve hře.

  Logování bude vyžadováno během každého spuštění hry na počítači.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí The Elder Scrolls Online: Greymoor Digital Collector's Edition!