The Elder Scrolls® Online: Greymoor Digital – rozšíření
DIGITAL

1 099
Nákupem získáte 11 kreditů

Tuhle hru už nemáme. Máme však jinou verzi.

Přejít na jinou verzi
Aktivace: Bethesda.Net LauncherBethesda.Net Launcher
 • VYŽADUJE SAMOSTATNĚ PRODÁVANOU HRU THE ELDER SCROLLS ONLINE.

  Za předčasný nákup:

  • OKAMŽITÝ přístup k exkluzivnímu mountu.
  • Bonusový herní obsah dostupný při vydání.

  Temné srdce Skyrimu tluče z hlubin The Elder Scrolls Online: Greymoor. Vrhněte se na průzkum zasněženého území západního Skyrimu a postavte se v rámci celoročního gotického dobrodružství prastaré armádě upírů, která kdysi zamořila Tamriel a hodovala na nebohých duších, které pomohly jejímu znovuzrození. 

  PROZKOUMEJTE ZÁPADNÍ SKYRIM – Vydejte se napříč ikonickým krajem zasazeným do doby 1000 let před událostmi The Elder Scrolls V: Skyrim. Prozkoumejte nehostinnou domovinu Nordů, na povrchu i pod zemí. PŘEŽIJTE TRÝZNIVOU BOUŘI – Zažeňte nepřirozené bouře, které decimují obyvatele Skyrimu. CHOPTE SE HISTORIE – Hledejte ztracené artefakty po celém Tamrielu, odemykejte odměny a dosáhněte v novém systému starožitností titulu mistra tradic. CELOROČNÍ GOTICKÁ SÁGA – ESO přináší další nový příběh s čtvrtletními kapitolami.

   

  Pozor! Hra vyžaduje neustálé připojení k internetu. Placení měsíčních poplatků není nutné, ale zajistí členství ve verzi premium.

  Návod k aktivaci: 

  Zalogujte se do svého účtu nebo si vytvořte nový na stránce http://www.elderscrollsonline.com/en-gb (klikněte na ACCOUNT vlevo nahoře). Po zalogování/registraci budete mít možnost aktivovat svůj klíč a stáhnout instalační soubor, který automaticky nainstaluje hru na počítači. S tímto účtem bude provázaná hra a také váš postup ve hře.

  Logování bude vyžadováno během každého spuštění hry na počítači.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí The Elder Scrolls® Online: Greymoor Digital – rozšíření!