The Escapists 2 (PC DIGITAL)
DIGITAL

148
Nákupem získáte 5 kreditů
 • 148 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteam Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, On-line multiplayer
Štítky: 2D adventura, Pixelová
 • 10 vězení 4-osobní režimy kooperace a rivalizace v masové rozehrávce Režim drop-in/drop-out, online a na děleném monitoru Více než 300 možností personalizace Mnohopatrová vězení

  Vězení v režimu pískoviště!

  Vsaď všechno na jednu kartu, abys mohl utéct z nejtěžších vězení na světě. Objevuj největší vězení, jejich patra, střechy, ventilační šachty a podzemní tunely.

  Žij podle vězeňských zásad: choď na nástupy, vykonávej vězeňské úkoly, drž se ustálené rutiny… a potichu kuj plány, jak se dostat ven!

  Zdrhej z různých míst – od ledového vězení Fort Tundra po vlak řítící se pustinou nebo dokonce mimo naši atmosféru!

  Vytvoř si vlastního vězně!

  Nastal čas zařídit, aby vězeň patřičně vypadal. Vybírej z obrovského arzenálu prvků. Ať je  Tvoje postava výjimečná! Koneckonců, když plánovat velký útěk – tak na úrovni.

  Uteč s doprovodem!

  Spoj síly s 1–3 známými a dohromady vytvoříte neporazitelný tým mistrů útěků – a provedete nejsmělejší útěky v dějinách! Setkejte se online anebo na gauči a chystejte se na záludná dobrodružství! Spolupráce vám umožní připravit mnohem propracovanější a smělejší plány.

  Máš chuť si trochu zasoupeřit? Naskoč do režimu soupeření a dokaž, že své známé převyšuješ dovedností utéct z každého vězení! Pokud všechno zklame, vyřešte si to na vězeňském dvoře. Pěstmi.

  Vypracuj plán útěku!

  Pobyt ve vězení vyžaduje kreativitu a omezuje zdroje dostupného nářadí. Pro dosažení cíle musíš vytvořit zbraň a nástroje tím, že vzájemně mezi sebou spojíš předměty každodenní potřeby jako je třeba mýdlo nebo ponožky. Kraď vidličky z jídelny a vykopej ve své cele tunel. Z novin vytvoř plakát a použij pásku k ukrytí důkazů. Rychle se přesvědčíš, že šedá páska řeší (skoro) všechny problémy!

  Připrav se na zápasy!

  V Escapists 2 je zaveden nový systém boje, díky čemuž jsou vězeňské bitky ještě lepší. Blokuj údery a spojuj různé útoky, a zároveň si drž od protivníka odstup, abys získal převahu. Pamatuj na posilovnu, tam získáš trochu svalů.

  Nové způsoby útěku!

  Každé další vězení bude mít ještě více přísnější režim – proto plány útěků musí být mnohem… rafinovanější. Z každého vězení se dá utéct mnoha způsoby. Zkus například připravit mixturu, pomocí které nafinguješ svoji smrt. V takovém případě márnice za tebe udělá celou práci!

  Charakteristika

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí The Escapists 2 (PC DIGITAL)!