The Evil Within: The Executioner DLC (PC) DIGITAL
DIGITAL

79
Nákupem získáte 1 kredit
 • 79 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: DLC
Štítky: Hororové
 • Staň se tak mocnou silou, jakou je The Keeper, díky DLC The Evil Within: The Executioner. Třetí a poslední přídavek do The Evil Within vás vrhne do boje v arénách a nabídne úplně nový first person pohled z očí Keepera. Od začátku jeho dobrodružství budou hráči jeho typickým kladivem masakrovat řadu známých příšer z The Evil Within a získávat tak nové zbraně a vylepšení. V DLC The Executioner, odehrávajícím se v domě Victorianů, si užijete úžasné souboje z vlastního pohledu, hromadu prozkoumávání a rozkrývání historie člověka, který se stal Keeperem.

  © 2015 ZeniMax Media Inc. Vyrobeno ve spolupráci s Tango Gameworks. The Evil Within, Tango, Tango Gameworks, logo TA, Bethesda, Bethesda Softworks, ZeniMax a jejich přiružená loga jsou registrované ochranné známky nebo ochranné známky ZeniMax Media Inc. v USA a/nebo jiných zemích. [Všechny ostatní ochranné známky a obchodní jména jsou majetkem jejich výhradních vlastníků.] Všechna práva vyhrazena.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí The Evil Within: The Executioner DLC (PC) DIGITAL!