The Evil Within
X360

(1x)
699
Nákupem získáte 14 kreditů
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS, Hororové
Kód produktu: 18131
  • Postav se svým nejtemnějším obavám v utrápeném světě od kmotra survival hororů, Shinji Mikamiho jež stojí za Resident Evil, Dino Crisis. Ponoř se do hrůzostrašného světa The Evil Within, ve kterém se ukáže, jak pevné máš nervy. Otestují to nepředstavitelné hrůzy, kruté pasti a téměř nesnesitelné napětí. Bojuj o přežití v situacích, kdy všechno stojí proti tobě, a skutečně se boj. To vše ve velmi propracovaném světě s bohatým příběhem. Zlo se ujímá vlády!!
    Objednejte si včas tuto hru a získejte bonusové DLC - The Fighting Chance Pack zdarma. Co vše vám přidá do hry?

    Postav se svým nejtemnějším obavám v utrápeném světě od kmotra survival hororů, Shinji Mikamiho jež stojí za Resident Evil, Dino Crisis. Ponoř se do hrůzostrašného světa The Evil Within, ve kterém se ukáže, jak pevné máš nervy. Otestují to nepředstavitelné hrůzy, kruté pasti a téměř nesnesitelné napětí. Bojuj o přežití v situacích, kdy všechno stojí proti tobě, a skutečně se boj. To vše ve velmi propracovaném světě s bohatým příběhem. Zlo se ujímá vlády!!
  • Diskuze dočasně vypnuta

    Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

    Komentáře (0)

Recenze na Zing.cz (2)

Hodnocení 10/10

  Přečíst celou recenzi

Hodnocení 9/10

Super hra na mnoho hodín.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

První dojmy ze hry byly perfektní,jako že ste neměly nic po ruce a honil vás maniak s motorovou pilou jako z pravého hororu. Ale postupem času dojdete k závěru že pochodujete pořád dokola kolem jakýchsi zombie z brokovnící a arzenálem po ruce. Prostě další "Resident evil" v jiném kabátu.