The Hulk
PS2

499
Nákupem získáte 20 kreditů
 • Hulk, který patří již od roku 1962 mezi nejoblíbenější komiksové hrdiny, přichází do kin i na obrozavky Playstation 2 ve vcela nové akční adventuře. Šílený vědec Bruce Banner a jeho alter ego Hulk se musí vypořádat s démonickým Leaderem, který chce zneužít Hulkovo gamma jádro a pomocí něho vyvolat obrovskou armádu gamma příšer. Dvě herní postavy : využívejte mozek a schopnosti vědce Bruce Bannera, nebo ovládejte Hulka obdařeného neuvěřitelnou silou. 30 obrovských detailních levelů, které obsahují prostředí z filmu i zcela originální lokace. Interaktivní prostředí, které můžete libovolně ničit. Napínavé zápasy s bossy. Hulk se musí vypořádat s gamma příšerami. Namluveno profesionály z filmu (např. Eric Bana jako Bruce Banner).
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (1)

  • fjfj

   je to ta nej hra.....muzete tam delat co koliv treba vzit floida a flaknout ho o zem nebo ho vzit do ruky a rozmacknout ho....umi i obrovske skoky ve meste si muzete vzit jakehokoli člověka a vylezt s nim na mrakodrap a hodi ho dolu.......no proste je to ta nej hra...!!!

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí The Hulk!