The Last Express - Gold Edition (PC DIGITAL)
DIGITAL

149
Nákupem získáte 5 kreditů
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
 • Propracovaný systém nápovědy. Nové, intuitivnější ovládací rozhraní a vylepšený inventář. Výzvy v podobě achievementů, které otestují vaše detektivní dovednosti. Ukládání pozic v cloudu (Steam). Herní bonusy (odemčení životopisů apod.).

  Hra The Last Express je považována za jednu z nejlepších adventur všech dob. Dobrodružství plné intrik se odehrává ve vlaku Orient expres. V červenci 1914, v předvečer 1. světové války, vyráží vlak na svou poslední cestu z Paříže do Konstantinopole. Hráč se zhostí role Roberta Cahna, amerického lékaře s tajemnou minulostí. Cahn oprchá před francouzskou policií a do vlaku nastupuje kvůli telegramu od svého nejlepšího přítele. Rázem se ocitá ve víru konspirací, pletek a vraždy.

   

  Obsahuje:

  Přes 20 hodin hry: přes 30 postav, se kterými můžete komunikovat Vaše činy ovlivňují chování postav a každá hra je tak jiná. Funkce přetáčení umožňuje změnit již učiněná rozhodnutí. 

   

  Nová „zlatá edice“ obsahuje:

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí The Last Express - Gold Edition (PC DIGITAL)!