The Legend of Heroes: Trails to Azure - Deluxe Edition
PS4

1 199 1 599 Kč

Sleva platí do 30.12.2024 nebo vyprodání

Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Štítky: Fantasy, JRPG, Japonské
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina, JaponštinaJaponština
Kód produktu: 52467
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 550 Kč

nebo

 650 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách.
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.
 • Příběh ctižádostivého hrdiny Lloyda Banningse pokračuje v Trails to Azure!
  Děj se odehrává jen několik měsíců po událostech hry Trails from Zero, v Crossbellu zavládl dočasný mír a oddíl speciální podpory se díky svým hrdinským činům ocitl v nově nabyté slávě a postavení.

  Mír je však brzy narušen vzestupem několika organizací s postranními úmysly. Rámcem rostoucího napětí je sílící tlak Erebonského císařství a Kalvardské republiky, mezi nimiž se ocitá i Crossbell. V sázce je nyní bezpečí jejich domova a základy jejich týmu, a tak se Lloyd a jeho spojenci musí připravit na hrozby, které se objevují. Netuší, že Crossbell se brzy stane dějištěm vrcholného konfliktu, který rozhodne o jeho budoucnosti...
  DELUXE EDITION OBSAHUJE
  - hru
  - mini artbook
  - digitální soundtrack

  The Legend of Heroes: Trails to Azure - Deluxe Edition (PS4)
  Dvojdíl Crossbell se poprvé objevuje na Západě!
  Překlad těchto titulů byl svěřen dlouholetým fanouškům a díky odborným znalostem malého týmu je poprvé k dispozici západním hráčům!

  OSUD MĚSTSKÉHO STÁTU

  V této hře si zahrajete finální arc Crossbell, který je klíčovou linií ve světě Trails Co čeká Lloyda Banningse a jeho sebranku spojenců?
  The Legend of Heroes: Trails to Azure - Deluxe Edition (PS4)
  CROSBELLOVY NEJLEPŠÍ SÍLY
  Vyzkoušejte nové bojové prvky představené v Trails to Azure, včetně Burst, Back Attack a dokonce i vlastního přizpůsobitelného auta. Setkejte se také s několika známými tvářemi ze série Trails of Cold Steel!
  The Legend of Heroes: Trails to Azure - Deluxe Edition (PS4)
  SÍLA Z MINULOSTI
  Importujte uložená data z Trails from Zero a zažijte jiný příběh, včetně dodatečných scén z proběhnutých událostí a také zcela nové scény! Použijte také uložená data z Trails to Azure pro bonusy v nadcházejícím vydání Trails into Reverie!
  The Legend of Heroes: Trails to Azure - Deluxe Edition (PS4)
  .
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si The Legend of Heroes: Trails to Azure - Deluxe Edition? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

playstation5, playstationportal, ps5
warhammeraos, barveniminiatur, malovanifigurek
premiera, figurka, komiks, deadpoolandwolverine
ohrachalidech, 50letvideoher, dejiny, hernicteni
vybusnakotatka, partyhra, karetnihra
soulsborne, pruvodce, hernicteni