The Lost Crown (PC DIGITAL)
DIGITAL

199 
Nákupem získáte 7 kreditů
 • 199 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteam Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Hororové, Mysteriózní
 • Odhalte starodávné tajemství a vyhledejte starobylý poklad na anglické mlze obklopené pobřeží, proslulé legendami pašeráků, pirátů a duchů!

  Připojíte se k lovcům duchů Nigel Danvers a Lucy Reubans, kteří zkoumají příběh o hrůze a strašidelnosti. S nervy z oceli a důvtipem, které se hodí, při hledání ztracené koruny brzy objevíte dlouho ztracené tajemství dříve známé pouze mrtvým!

  Klíčové vlastnosti hry:

  Příběh strašidelného ducha Prozkoumejte izolovaná, strašidelná místa s kamerou s nočním viděním Nádherný soundtrack Více než 30 hodin herní doby Point and klick hraní s interakcí z pohledu první či třetí osoby

  The Lost Crown © 2008 Jonathan Boakes - Darkling Room. Developed by Jonathan Boakes - Darkling Room. Licensed exclusively worldwide to and published by Iceberg Interactive B.V. All brands, product names, and logos are trademarks or registered trademarks of their respective owners. All rights reserved. Made in England.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí The Lost Crown (PC DIGITAL)!