The Mysterious Cities of Gold: Secret Paths
DIGITAL

249
Nákupem získáte 3 kredity
 • 249 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Štítky: Arkáda, Logické
 • Mysterious Cities

   

  Hrajte za Estebana, Ziu a Tao ve spoustě záludných úrovní plných hádanek, pastí a plížení v dlouhé řadě rozličných prostředí. Prozkoumejte každý kout Číny a unikněte Zareésovi, zlému muži, který hledá místní Zlaté město.

   

  Secret Paths, věrné příběhu a uměleckému stylu proslulého anime Mysterious Cities of Gold, vám umožní ještě hlouběji se ponořit do tohoto pozoruhodného světa. Budete si moct zahrát za všechny hlavní postavy, přičemž každý z hrdinů má svoji sadu vlastností, kterou budete muset chytře využít v různých výzvách. Vybírejte moudře - záleží i na jejich osobnosti!

   

  Hlavní vlastnosti:

  Úžasná grafika: Umělecký styl zcela věrný a loajální stylu Mysterious Cities of Gold, který máme všichni rádi. Množství záludných úrovní: Rozšiřte si povědomí o světě animovaného seriálu Mysterious Cities of Gold hraním úrovní, které se zdarma odemykají na základě odvysílaných episod. Krásné prostředí: Prozkoumejte rozličná prostředí od hlubokých asijských lesů, přes srdce Zakázaného města, až po čínské Zlaté město. Sbírání: Odemkněte si filmečky ve vysoké kvalitě převzaté přímo ze seriálu Mysterious Cities of Gold a spoustu exkluzivních artworků a virtuálních předmětů. Myslete, než něco uděláte: Využijte ke svému prospěchu specivické schopnosti a vlastnosti vašich tří přátel, až budete na vaší cestě čelit pastem, hádankám a jiným překážkám. Infiltrace: Unikněte svému největšímu nepřiteli Zarèsovi a jeho mužům rozkoumáním spletitých cest k tajemstvím Mysterious Cities of Gold.  Od fanoušků pro fanoušky: Vývojáři stojící za Mysterious Cities of Gold jsou skuteční fanoušci anime, kteří před více než 30 lety vyrostli na první sérii tohoto animáku!

   

  ©Ynnis Interactive / Blue Spirit Productions / RTBF / Be-Films / Sinematik

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí The Mysterious Cities of Gold: Secret Paths!