The Settlers 7 - DLC1 + DLC2 + DLC3 + DLC4
PC

199
Nákupem získáte 8 kreditů
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Štítky: Budovatelské
Jazyk: České titulkyČeské titulky
Kód produktu: 17285
 • Stažitelný balíček s označením DLC1 do hry přináší 3 nové mapy: Ohnivá rokle, Bitva o Tanholm a Větrná tajga. Stažitelný balíček s označením DLC 2 do hry přináší 3 nové mapy a to Pěnivé vodopády, Dva vrcholy a Travnatá stolová hora. Dále 1 nové místo událostí, 2 nové vítězné body a 2 nové budovy. Stažitelný balíček s označením DLC 3 do hry přidává novou minikampaň o pěti mapách s více než 10 hodinami herní doby a dvě mapy do režimu scénáře také s více než 10 hodinami herní doby. Za standardní cenu datadisku tedy dostanete rozšíření přidávající do hry více než 20 hodin další zábavy. Stažitelný balíček s označením DLC 4 do hry přidává novou mapu pro 2 hráče s názvem Lesní království a 2 exkluzivní mapy jako Věžový ostrov a Trůn Tandrie pro úplně nový kooperativní režim pro 4 hráče, umožňující členům týmu sdílet technologie, obchodní stezky, darovat sektory, vyměňovat zboží a spojovat síly za účelem zisku vítězných bodů. Dále balíček obsahuje nového počítačového protihráče polního maršála Ludoviga, novou pozici událostí a 3 nové vítězné body.

  Kategorie

  PC / PC hry / Strategie
  V balení najdete pouze přístupový kód ke stažení tohoto datadisku ze stránek vydavatele, neobsahuje pevné médium!! Neobsahuje základní hru

  Stažitelný balíček s označením DLC1 do hry přináší 3 nové mapy: Ohnivá rokle, Bitva o Tanholm a Větrná tajga. Stažitelný balíček s označením DLC 2 do hry přináší 3 nové mapy a to Pěnivé vodopády, Dva vrcholy a Travnatá stolová hora. Dále 1 nové místo událostí, 2 nové vítězné body a 2 nové budovy. Stažitelný balíček s označením DLC 3 do hry přidává novou minikampaň o pěti mapách s více než 10 hodinami herní doby a dvě mapy do režimu scénáře také s více než 10 hodinami herní doby. Za standardní cenu datadisku tedy dostanete rozšíření přidávající do hry více než 20 hodin další zábavy. Stažitelný balíček s označením DLC 4 do hry přidává novou mapu pro 2 hráče s názvem Lesní království a 2 exkluzivní mapy jako Věžový ostrov a Trůn Tandrie pro úplně nový kooperativní režim pro 4 hráče, umožňující členům týmu sdílet technologie, obchodní stezky, darovat sektory, vyměňovat zboží a spojovat síly za účelem zisku vítězných bodů. Dále balíček obsahuje nového počítačového protihráče polního maršála Ludoviga, novou pozici událostí a 3 nové vítězné body.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

Sledujte nás na instagramu

dopravazdarma, dorucenizdarma
tombraider, darkhorsefigure, sberatelskafigurka
eldenring, shadowoftheerdtree
chainsawman, figurka
batman, premierafilmu
doplnkydodomu, doplnkydobytu, podsveti