The Sims 3: Do budoucnosti
PC

(1x)
349
Nákupem získáte 14 kreditů
array(1) { ["digital"]=> array(7) { ["kod"]=> string(7) "1000063" ["cena"]=> string(3) "189" ["digital"]=> string(1) "1" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "1" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(2) "10" } }
 • 189 Kč Ihned ke stažení
Doporučený věk: Od 12 let
Lokalizace: České titulky
 • Obal hry je v angličtině, v samotné hře ale lze zapnout češtinu.

  Nažhavte časový portál a vyšlete své Simíky někam, kde rozhodně ještě nikdy nebyli: do úplně nového světa, který se nachází ve stovky let vzdálené budoucnosti! Simíci se tam mohou seznámit s technologií budoucnosti a získat novou dovednost Pokročilá technologie. Ať už se vaši Simíci prohánějí na vznášedlech nebo si poletují s jetpackem, cestují jednokolejkou nebo tubusovým výtahem, zkoušejí atraktivní futuristické účesy nebo módní kreace, mají příležitost prozkoumat celý nový svět a pořádně si s ním zaexperimentovat. Vytvořte a upravte si vlastní Plumboty v novém režimu Vytvořit Plumbota a poté je naprogramujte pomocí nejrůznějších čipů s vlastnostmi, které rozhodují o jejich chování! Cestujte po libosti mezi současností a budoucností a sledujte, jaký vliv mají vaše činy v minulosti na budoucnost, na váš odkaz, na potomky, a dokonce i na způsob života budoucích Simíků! Hra je v češtině. Jedná se o datadisk a ke hraní je nutné vlastnit původní hru Sims 3.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (3)

  • Tarael

   ja mam jen sims 3 vsechny velke datadisky + neco k tomu a tenhle novy datadisk...o tom mluvim...;)

  • Tomáš Pavlata

   Dobrý den, pokud myslíte z Sims Medieval, tak to nepůjde, ale pokud myslíte jako svou starou rodinu a teleportovat ji do budoucnosti, tak to lze dle dodavatele.

  • Tarael

   Co myslite bude se moct simik z minulosti portovat do budoucnosti a zpet? jestli ano tak moje aktivni rodina ma vyhodu X)

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Tenhle datadisk bych hodnotila jako jeden z nejlepších za celou éru The Sims.