The Sims 3 Na plný plyn (kolekce) (PC DIGITAL)
DIGITAL

186 
Nákupem získáte 7 kreditů
Aktivace: OriginOrigin Lokalizace: České titulky, Angličtina
Počet hráčů: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, On-line multiplayer
Štítky: The Sims
 • Pořiďte Simíkům auta, o nichž vždy snili - a jim odpovídající životní styl. Užijte si čtyři nové charakteristické styly módy, nábytku a automobilů: závodní, intrikánský, rockabilly a klasický luxus. Postavte simíkům u domu skvělou garáž pro jejich profesionální závodní speciál nebo přestavěného veterána se silným motorem. Vybavte domovy simíků luxusními doplňky ve stejném stylu, jako jsou jejich nové elegantní vozy.

  Ke spuštění vyžaduje základní hru The Sims 3 (verze pro Origin).

  Zařaďte vyšší rychlost a v kolekci The Sims 3 Na plný plyn vezměte Simíky na pořádnou jízdu! Vůbec poprvé získají v rámci kolekce předmětů simíci nová auta a s jejich stylem ladící nábytek, dekorace a oblečení v celkem čtyřech charakteristických, automobily inspirovaných stylech. Stanou se z vašich Simíků démoni rychlosti? Nebo bude dávat přednost poklidné jízdě v klasickém luxusním voze se staženou střechou? Dají najevo svůj protest proti společnosti v oblečku holky z plakátu a ohozu rokenrolového drsňáka? Anebo vyzkouší životní dráhu intrikánů s oblečením a automobily, jaké mají praví špióni? Ať už si v The Sims 3 Na plný plyn zvolíte jakýkoli styl, bude to každopádně jízda vašeho života!

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí The Sims 3 Na plný plyn (kolekce) (PC DIGITAL)!