The Sims 3: Údolí draků
PC

149
Nákupem získáte 1 kredit
Doporučený věk: Od 12 let
Lokalizace: České titulky
Štítky: The Sims
 • Hrajte si s draky v bájném světě opředeném tradicemi! V odlehlém údolí se ukrývá bájné město jako vystřižené z pohádek a pověstí. Návštěvníkům Údolí draků se naskytne pohled na malebnou krajinu s tyčícími se věžemi a impozantními stavbami rozkládajícími se na březích klidně tekoucí řeky a na úpatí mírných kopečků. Najdete zde svět obydlený svéráznými elfími Simíky, kteří už celá staletí žijí podle vlastních tradic. Živá dráčata se tu nejen volně potulují mezi obyvateli, ale dokonce jsou chována jako domácí mazlíčci. Všichni mají rádi dráčata! Teď si můžete jedno sami vychovat! Na výběr máte z celé řady různých draků, přičemž každý má vlastní osobnost, jiný vliv na náladu Simíků a také jedinečné nezdary. Doplňte si hru několika desítkami úplně nových předmětů a také oblečením, které můžete získat pouze v Údolí draků. Hra je v češtině. Jedná se o datadisk a ke hraní je nutné vlastnit původní hru The Sims 3.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (6)

  • Tarael

   Psoím poradte dkyz si to koupim a dokoupim body budu mit cerneho draka?

  • Tarael

   co jsem tak koukala na oficialnich strankach, tak si koupis nejaky lepsi a tam mas 1900 bodu na ten luk s houslemi

  • FreeK

   Mě by zajímalo, jestli mezi předměty jsou též housle a luk, nebo jestli si je budu muset kupovat zvlášť přímo přes stránky hry. Děkuji za odpověď

  • Tarael

   ja nevím ale zajimalo by me to taky...:)

  • Sova 2284


   Sova 2284, už jsem na to přišel, omlouvám se, že jsem rušil

  • Sova 2284

   Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli k této hře budou i ti 3 dráčkové, kteří jsou ve zlaté edici na the sims 3 shopu, děkuji za odpověd.

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí The Sims 3: Údolí draků!