The Sims 4 Sada 2 (PC) Klíč Origin
DIGITAL

627 
Nákupem získáte 25 kreditů
 • 999 Kč Skladem
 • 627 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: OriginOrigin Lokalizace: České titulky, Angličtina
Počet hráčů: Hra pro jednoho hráče, DLC
Štítky: The Sims
Hra také dostupná pro:  PCPS4XONE
 • *VYŽADUJE ZÁKLADNÍ HRU THE SIMS 4 (V PRODEJI SAMOSTATNĚ) A VŠECHNY HERNÍ AKTUALIZACE. AKTIVACE VYŽADUJE PŘIPOJENÍ K INTERNETU.

  Tato sada obsahuje:

  The Sims 4: Únik do přírody The Sims 4: Báječná kuchyně The Sims 4: Upíři

  The Sims 4: Únik do přírody
  Vyrazte se Simíky na čundr a prozkoumejte úplně nové místo, Žulové kaskády, v The Sims 4 Únik do přírody! Vydejte se do hlubokých lesů a objevujte nová překvapení, jako jsou nebezpečné (ale také prospěšné) bylinky, nové druhy ryb a oškliví hmyzáci. Dokonce možná i… medvědi? Vyrazte se Simíky tábořit a prozkoumejte nové místo: Žulové kaskády!

  The Sims 4: Báječná kuchyně .

  SUžijte si legraci se zcela novým zmrzlinovačem a proměňte kuchyň svých Simíkú s kolekcí The Sims 4 Báječná kuchyně! Přidejte pěkné příslušenství a vybavení a zmodernizujte svou kuchyň. Objevte, jaké překvapivé příchutě mohou Simíci se zmrzlinovačem vytvořit.

  The Sims 4: Upíři

  Proměňte své Simíky v mocné upíry a žijte věčně na novém strašidelném místě v The Sims 4 Upíři. Vytvářejte si nejrůznější upíry pomocí úplně nových nástrojů a zpřístupněte svým Simíkům nové nadpřirozené schopnosti. Ukryjte se do Forgotten Hollow, postavte si tam doupě a věnujte se ostatním nesmrtelným bytostem.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí The Sims 4 Sada 2 (PC) Klíč Origin!