The Sims 4: Život na ostrově (PC) Klíč Origin
DIGITAL

909 
Nákupem získáte 36 kreditů
 • 1 049 Kč Skladem
 • 909 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: OriginOrigin Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: Hra pro jednoho hráče, DLC
Štítky: The Sims
Hra také dostupná pro:  PCPS4XONE
 • Aktivity pro každého Pokud vás trápí znečištění oceánů, můžete se společně s přáteli pustit do čištění pláží a sledovat, jak se z ostrova stává ještě hezčí místo. Pokud vyhledáváte jiné aktivity, můžete se třeba stát záchranářem a starat se o hosty nebo započít kariéru potápěče. Pronikněte do místní kultury Nové místo, nové zvyky. Přesně tak je tomu i zde. Se svými Simíky máte unikátní příležitost poznat místní zvyky, pokrmy, folklór a samozřejmě i nové přátele. Opět něco nového Navštivte místní obchody a vyberte si nové tradiční oblečení, vyzdobte si domov suvenýry z dovolené a zkrátka si užijte tento výlet tak, abyste na něj ještě dlouho vzpomínali.

  *VYŽADUJE ZÁKLADNÍ HRU THE SIMS 4 (V PRODEJI SAMOSTATNĚ) A VŠECHNY HERNÍ AKTUALIZACE. AKTIVACE VYŽADUJE PŘIPOJENÍ K INTERNETU.

    

  Osvoboďte se od jednotvárnosti a užijte si pohodový život obklopení plážemi díky rozšíření The Sims ™ 4: Život na ostrově. Přesuňte se do větrného, sluncem zaplaveného světa plného písku a nekonečné zábavy. Nechte své Simíky vytvořit si svůj vlastní ráj. Bez ohledu na to, zda chtějí podporovat komunitu, která chrání životní prostředí nebo jen odpočívat od velkého světa, budou se moci postarat o něco úplně jiného než obvykle a ocení jedinečnou kulturu tohoto místa. Seznamte se s lokálními tradicemi, oblečte si místní kostýmy a vyzkoušejte kavu. To vše patří ke kouzelnému životu na ostrovech Sulaní.
   
   

    

  HLAVNÍ VLASTNOSTI:

  Uvolněte se, prosím. Na Sulani můžete všechny své starosti hodit za hlavu, protože přesně od toho dovolená je. Lehněte si na pláži, půjčte si kánoe, objevujte přírodní scenérie, a hlavně si to užívejte. 
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí The Sims 4: Život na ostrově (PC) Klíč Origin!