The Travels of Marco Polo (PC DIGITAL)
DIGITAL

149
Nákupem získáte 5 kreditů

Tuhle hru už nemáme. Máme však jinou verzi.

Přejít na jinou verzi
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Štítky: 2D hra
 • Cestujte skrze přenádherné země Potkejte se s historickými postavami Vyřešte mnoho různorodých hlavolamů a puzzlů Vydejte se na příběh lásky a přátelství Užijte si originální hudbu autora Pierre Estéve (Atlantis, The Black Moon Chronicles….)

  Historická Point & Click adventura pro celou rodinu.

  Janov, léta páně 1298. Spisovatel Rustichello da Pisa sdílel celu s benátským námořním kapitánem, který ve dlouhých chvílích sdílel své povídání o tisíci a jedné překrásných a exotických zemích. Jako spisovatel nemohl Rustichello zůstat neovlivněn těmito fantastickými příběhy sdílené jeho novým přítelem. Přesvědčil jej, aby převyprávěl celý svůj životní příběh. A takhle Marco Polo, po návratu z 25 let cestování začal zvěčňovat své cestopisy – skrze autora Rustichella.

  Z vězení v Janově vzpomíná na své příhody z Benátek, Akko, Jeruzaléma, Arménie, Himalájí včetně celé cesty až k velkému Kublaj Chánovi. 

  Přednosti hry:

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí The Travels of Marco Polo (PC DIGITAL)!