The Walking Dead: Season Two
PC

599
Nákupem získáte 6 kreditů
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Hororové
 • The Walking Dead: Season Two je epizodické akční dobrodružství založené na stejnojmenné sérii od Roberta Kirkmana. Jedná se o pokračování hry od Telltale Games se stejnou strukturou jako u první sezóny, kdy hráč určuje směr příběhu. A co vlastně čekat? Lepší hratelnost a společník z první sezóny se zde mění na hlavní postavu, Clementine. Připravte se na přežití!

  - Druhá sezóna a třetí již nyní je potvrzena
  - Lepší hratelnost a staronová postava
  - Zábava na dlouho dobu
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (4)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   art: U této hry je vcelku jedno jestli ji koupíte krabicově nebo digitálně. Vše se aktivuje na Steamu,takže je to jakoby stejná verze hry.

  • art

   toto je dvojka a jednicka jde taky jkoupit jako krabice nebo ne? popripade navazuje to na sebe kdybych si koupila jednicku digital a dvojku krabici?

  • Davies182

   IMO normální cena dvě stovky za epizodu v případě, pokud jsi sběratel krabicovek a chceš mít hru i ve fyzické podobě, nejen digitální. Dobrá práce xzone, dovážejte dál. Já jen pořád čekám na Amnesia: Machine for Pigs. Zde krabicovka existuje, či ne?

  • Paulie88

   To je zas nějaký fake nebo se to k nám fakt dostane v krabici? Ta cena je totiž příšerně přemrštěná když normálně to stojí máň jak polovinu. Takže?

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 8/10

The Walking Dead: Season Two poctivě pokračuje ve stopách první série, a tak vás čeká především emotivní příběh a celá řada důležitých voleb, které z vás snadno udělají uplakané slečinky. Na pořádnou hratelnost ale nedošlo ani tentokrát a druhá série stále balancuje na pomezí hry a interaktivního filmu. Pokud ale patříte mezi fanoušky The Walking Dead a první série se vám líbila, něco takového by vám nemělo vadit.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí The Walking Dead: Season Two!